Риба проти депресії

Омега-3 жирні кислоти, що містяться в ній, особливо корисні жінкам

Поліненасичені жирні кислоти Омега-3, великий вміст яких є саме в рибі, зменшують імовірність і тривалість депресій у прекрасної половини людства. Понад 20 років знадобилося вченим, щоб зрозуміти, як ці кислоти впливають на жіночий організм. Про ознаки депресії учасників експерименту (а це понад три тисячі жінок і чоловіків) запитували через десять і через двадцять років, пише zhyvyaktyvno.org.
На початку дослідження було з’ясовано, якого раціону додержують ці жінки. У тих, що споживали рибу, яка містить вже згадані поліненасичені жирні кислоти, або добавки із вмістом цих кислот, ризик виникнення депресії становив лише 25%! А тим, що скаржилися на депресію, додавання в меню жирної риби допомогло скоротити тривалість і випадки депресії. 
Нагадаємо, до жирних сортів риби належать осетрові – осетер, білуга, севрюга; лососеві – лосось, сьомга, форель та оселедцеві – салака, кілька і тюлька.
Риба середньої жирності також містить достатню кількість корисних поліненасичених жирних кислот Омега-3. До неї належать коропові – лящ, сазан, карась, лин; камбалові – камбала і палтус, а також морський окунь і скумбрія.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9166 / 4.34MB / SQL:{query_count}