Онлайн-запис до лікаря

Цього року ще три львівські поліклініки запровадять електронну реєстрацію пацієнтів

Незабаром можливість електронного, віддаленого запису на конкретний день та годину до того чи того лікаря отримають відвідувачі ще трьох медичних закладів нашого міста. Зокрема, реєструвати хворих на відстані планують у 3-ій і 5-ій міських поліклініках (Залізничний район) та 6-ій міській поліклініці (Личаківський район). Про це сказав головний медик Львова Володимир Зуб, звітуючи про підсумки роботи за 2016-ий рік, пише tvoemisto.tv.
З його слів, електронна реєстратура вже працює у 4-ій міській поліклініці і в 1-ій міській лікарні (зокрема, зареєструватися на прийом до лікаря можна у поліклінічних відділеннях лікарні на вул. Хімічній, 7, Мазепи, 25 і шести амбулаторіях). Наприкінці січня в тестовому режимі запустили електронну реєстрацію пацієнтів у 2-ій міській поліклініці, що на вул. Симоненка, 4.
“Сьогодні 50 відсотків населення Львова охоплене електронним реєстром. Впродовж цього року на такий режим перейдуть практично всі медичні заклади Львова, окрім розташованих у Галицькому районі та в Брюховичах, – пояснив Володимир Зуб. – Галицький район має дві юридичні особи і тринадцять будівель. Я не впевнений, що ми сьогодні такі багаті, щоб утримувати стільки приміщень на таку невеличку кількість населення. Цілком імовірно та логічно, що ці заклади об’єднаємо в один, а від якоїсь будівлі відмовимося. Та це буде лише тоді, якщо переходитимемо з державної форми власності у комунальну”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7393 / 4.35MB / SQL:{query_count}