Як відучитися їсти вночі?

“Після новорічних і різдвяних свят я став неправильно харчуватися. Зранку апетиту не маю, а ось увечері та вночі холодильник у пошуках їжі відкриваю частенько. Сам розумію, що нічна обжерливість призводить до поганого самопочуття і зайвих кілограмів, але нічого вдіяти не можу – їсти хочеться саме вночі. Порадьте, будь ласка, як відучитися їсти вночі?” Максим Лилик, м. Львів

Тетяна Іванова, дієтолог:
– Є кілька причин нічних перекусок. Одна з них – відсутність режиму харчування. Якщо ви не їсте зранку, пропускаєте обід, то нічого дивного нема у тому, що основну частину необхідних калорій ваш організм вимагає ввечері та вночі. Ще одна причина полягає у тому за допомоги їжі ви знімаєте стрес, накопичений за день, мовляв, був важкий день, тому зараз можна потішити себе чимось смачненьким – солодощами чи пивом із чипсами. І все це у комплексі може призвести до проблем зі здоров’ям – болю в шлунку та набирання ваги. Річ у тім, що через пізню вечерю їжа не встигає перетравитися і до ранку залишається в кишківнику у напівперетравленому стані. Також можливою причиною нічного походу до холодильника є те, що ви довго сидите біля телевізора або за комп’ютером.
Найголовніше, що вам потрібно, це регулярно харчуватися: повинен бути сніданок, обід, вечеря, можливі й зо дві перекуски. До речі, вечеряти варто за дві години до сну. Навчіться справлятися зі стресами і розслаблятися. На допомогу можуть прийти будь-які фізичні вправи.
Але якщо не можете відмовитися від їди пізно ввечері або вночі, з’їжте лимон чи бодай морквину.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6456 / 4.06MB / SQL:{query_count}