Життя без ліків

Десять правил, які допоможуть зекономити на пігулках

У давнину наші предки жартували: ніщо так не шкодить здоров’ю, як часта зміна ліків. А обійтися без них, виявляється, цілком можливо! Для цього варто дотримуватися ось цих десяти правил і порад, пише zdorovia.com.ua.
1. Не беріть все близько до серця. Бережіть свої нерви і душевні сили.
2. Умійте розслаблятися за допомоги дихальних вправ із затримкою дихання. Можливо, комусь допоможе розслабитися йога, а комусь бодифлекс.
3. Відмовтеся від їжі швидкого приготування, вживайте більше рослинної – овочів, фруктів, ягід, горіхів, насіння, часнику, цибулі.
4. Обов’язково влаштовуйте розвантажувальні, напівголодні та голодні дні – це очищає тіло від «сміття», хворих і нежиттєздатних клітин, алергенів і токсинів. Добре, якщо ви почнете дотримуватися всіх постів.
5. Пийте достатню кількість води – хоча б після сну і по склянці за 30 хвилин до їди. Також корисні всілякі вітамінні напої – настій шипшини, обліпихи, морси і компоти. Але всіх їх треба готувати без цукру. У крайньому випадку можна додати меду.
6. Обов’язково систематично напружуйте всі м’язи тіла: ходіть, бігайте, присідайте. Ідеальним узимку є плавання в басейні.
7. Киньте курити – ця шкідлива звичка робить людей старими і хворими. Також варто відмовитися від спиртного – пам’ятайте, що алкоголь шкодить мозку і печінці, а в його рекламі зацікавлені тільки виробники, які вміють рахувати прибуток, знаючи ваші уподобання.
8. Висипляйтеся, не економте на нічному відпочинку – спіть по сім-вісім і навіть дев’ять годин на добу.
9. Частіше усміхайтеся – усмішка значно полегшує життя.
10. Робіть добрі справи – допомагайте тим, хто цього потребує. Не проходьте повз чужу біду. Подяка чи поміч наповнить вас енергією подяки і зробить сильнішими та здоровішими.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7870 / 4.35MB / SQL:{query_count}