Що варто зробити до Нового року

Новий рік вже зовсім скоро. Саме час завершити усі справи і почати 2017-ий із чистого аркуша

Віддати борги. Одна з найважливіших речей. І мовиться не лише про гроші. Тоді ви привернете багатство в наступному році і нічого не втратите, пише feelgood.ua.
Подякувати. Кінець року – найкраща можливість висловити вдячність своїм рідним та близьким. Подякуйте їм за турботу, допомогу, приємні речі, усмішки і гарні справи.
Вибачитися. Можливо, ви з кимось посварилися, когось образили або просто розумієте, що повелися неправильно. Коли ніхто не триматиме на вас образи, нові справи вдаватимуться легше.
Освідчитися. Почуттів ніколи не варто приховувати, особливо напередодні Нового року. Навіть якщо ви не матимете взаємності, у прийдешньому році кохання обов’язково вас знайде.
Схуднути. Якщо ви давно хотіли скинути кілька кілограмів, саме час сісти на дієту, аби зустріти Новий рік з майже ідеальною фігурою.
Викинути все зайве. Перед Новим роком обов’язково потрібно позбутися непотребу. Викиньте речі, які просто збирають пил, і тоді у вашому домі буде більше місця для всього нового і доброго.
Написати план на наступний рік. Заплануйте усі свої поїздки, походи, бажані моменти – тоді ви точно наблизите їх виконання.
Закінчити початі справи. Якщо ви колись недописали вірша, недов’язали шарфика чи не закінчили ремонт – зробіть це. Так у Новому році у вас з’явиться більше планів та можливостей.
Спланувати святкування Нового року. Уже треба знати, де, як, із ким та в чому ви його зустрінете. Потурбуйтеся про одяг, переписи страв, прикраси і хороший настрій.
Відмовтеся від шкідливих звичок. Якщо ви давно хотіли кинути курити або перестати їсти солодощі, зробіть це напередодні Нового року.
Провести ідеальний день. Перед Новим роком добре відпочиньте. Проведіть хоча б один день у своє задоволення: довго ніжтеся в ліжку, підіть в сауну. Одне слово, здійсніть свою мрію.
Загалом зробіть перед Новим роком усе, що так хотіли, чого боялися або не могли зробити. Новий рік – час для яскравих ідей, нових можливостей і планів!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7474 / 4.35MB / SQL:{query_count}