Хобі для розумних

Заняття спортом та написання текстів від руки роблять нас більш інтелектуально розвинутими

Учені переконані, що існують певні захоплення, які роблять людину більш інтелектуально розвинутою і розумнішою. Зокрема, низка досліджень дозволяє назвати хобі, які найкраще сприяють набуттю нових навичок і знань, а також підвищенню рівня інтелекту, пише zaknews.in.ua, посилаючись на My Domaine.
Спорт. Дослідження вчених із Гарвардської медичної школи засвідчили, що заняття спортом позитивно впливають на мозок. Зокрема, визначили молекулу ірисин, яку виробляє мозок під час фізичних навантажень, і виявили, що вона захищає нейрони. Також доведено, що підвищення рівня ірисину провокує активацію генів, що відповідають за інтелект. А ще спорт захищає мозок від дегенерації та покращує пізнавальну функцію.
Написання текстів від руки. Під час дослідження, результати якого були опубліковані в науковому журналі Psychological Science, з’ясувалося, що написання текстів, особливо від руки, покращує роботу мозку, підвищує рівень інтелекту і розвиває пам’ять. Крім того, дослідження показало, що письмо допомагає вирішувати проблеми, знаходити нові ідеї і краще запам’ятовувати інформацію.
Цікавість. У науковій статті, опублікованій в Harvard Business Review, зазначається, що на роботу мозку і розвиток інтелекту позитивно впливає цікавість, причому стосовно будь-якої теми або предмета. Якщо людина відчуває зацікавлення, вона буде відкритою до вивчення інших тем, якими до того не захоплювалася, що, своєю чергою, дозволить розвивати інтелект.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8001 / 4.06MB / SQL:{query_count}