Їсти і не старіти

Додавши до раціону буряк, яблука та ароматні прянощі, можна не лише оздоровитися, а й затримати процес старіння

Правильне харчування дозволить уникнути ожиріння, проблем зі здоров’ям і надовго зберегти молодість, пише zdorovia.com.ua. Насамперед до свого меню варто додати рослинну і молочну їжу, яка включає бобові, молочнокислі продукти, крупи, фрукти та овочі. Щодня у раціоні повинні бути часник і цибуля. В цих овочах є складники, що володіють потужною гіполіпідемічною і гіпохолестериновою дією, а також речовини, які гальмують розвиток пухлини. Ця властивість притаманна й каротиноїдам, яких чимало в овочах жовтого забарвлення, наприклад, у моркві.
А ось м’яса варто споживати менше, натомість їсти рибу, що містить у великій кількості кислоту, яка знижує згортання крові.
Крім цього, фахівці рекомендують включити в меню продукти, багаті на речовини, які затримують процес старіння. Найбільш вивченими з них вважаються антиоксиданти. До цих речовин належать: амінокислоти (цистин, метіонін, глутамінова кислота); мінеральні речовини (цинк, магній, залізо, мідь); вітаміни (групи В, С, К, А, Р і Е,), нікотинова кислота і провітамін А (каротин). До цієї групи входять і рослинні стероїди, біофлавоноїди, а також бетанідин (барвник буряка).
Таких речовин багато в буряках, кропиві, розмарині, кіндзі, естрагоні, шавлії. А ще антиоксиданти містять яблука, чай, виноград, молочнокислі та інші продукти.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.3321 / 4.06MB / SQL:{query_count}