Протягло шию: що робити?

“Завжди їжджу на роботу громадським транспортом, у який вранці та ввечері годі сісти. Заходиш у переповнену маршрутку, а там так душно, що мусиш зняти шапку і шалик, якщо вдасться… Ось так мене й протягнуло. Шия болить, що повернути голову не можу. Скажіть, будь ласка, що робити в цій ситуації?” Олег Мармуляк, м. Львів

Маркіян Омелян, 
масажист:
– Насамперед забезпечте шиї спокій, оскільки біль часто посилюється саме при повороті голови. Вдома обов’язково закутайте шию – це допоможе швидше усунути запалення. Також можете використовувати різні зігрівальні мазі, креми або робити компрес із марлі, змоченої спиртом.
Дуже помічним при болю в шиї є легкий лікувальний масаж. Звісно, зняти неприємні відчуття найкраще допоможе професійний масажист, але якщо не маєте можливості до нього звернутися, попросіть когось із близьких або зробіть його самі. При цьому вплив має бути акуратним, у жодному разі несильним, щоб не посилити, а усунути біль.
Коли ж біль у шиї не минає, стає нестерпним, випийте протибольову пігулку. А якщо підвищилася температура – обов’язково зверніться до лікаря.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.3354 / 4.07MB / SQL:{query_count}