Часті мігрені: як їх позбутися?

“Мою маму часто турбують напади мігрені. Від цього болю мало що допомагає, але до лікаря вона йти відмовляється. Скажіть, будь ласка, якими є причини частих мігреней і як їх позбутися?” Оксана Іванців, м. Львів

Мирослава Онищук, 
терапевт:
– Причини болю голови, зокрема мігрені, різноманітні. Досить часто це спадковість, неправильний режим дня або харчування. Крім того, такий біль голови може з’являтися через стресові ситуації, фізичні навантаження, якісь дратівливі фактори – як-от шум, яскраве освітлення, гострі запахи тощо.
Якщо вашу маму болить голова часто і з кожним днем біль посилюється – нехай не займається самолікуванням, а негайно йде до лікаря! Найкраще до сімейного, який зробить обстеження і за потреби скерує до невропатолога, кардіолога, гінеколога або імунолога.
Якщо біль турбує вдома, нехай мама розслабиться, полежить у тиші, вип’є протибольову пігулку. Але її можна приймати одноразово – не систематично. Якщо ж ваша мама ще не готова звернутися до лікаря чи вважає це недоцільним, нехай пройде курс масажу або почне займатися фізичними вправами.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.2170 / 4.07MB / SQL:{query_count}