Як можна зупинити раннє сивіння волосся?

“У 25 років я зіткнувся з такою проблемою, як посивіння волосся. У родині ні в кого ніколи такого не було, а мої скроні вже вкрилися памороззю. Порадьте, будь ласка, що з цим робити, а головне, як можна зупинити раннє сивіння волосся?” Володимир Тарасівський, м. Львів

Марта Гальцева, 
косметолог:
– Зазвичай людина починає сивіти після 35 років, але тепер можна бачити дедалі більше молодших людей із ранньою сивиною. Окрім генетичної схильності (ви кажете, вона у вас виключена) цей процес може бути обумовлений кількома причинами. Найпоширеніші з них: стрес, перенапруження, порушення обміну речовин, різні захворювання – такі як знижений рівень гемоглобіну (анемія або недокрів’я) або ж хвороби щитоподібної залози.
На жаль, ще не придумали такої пігулки, яка б наситила сиве волосся втраченим пігментом. Але сповільнити появу сивини можна. Найкраще звернутися до трихолога і перестати нервуватися через дрібниці. Займіться спортом, медитуйте, ходіть у басейн, на масаж. Зверніть увагу на харчування (побільше вітамінів, овочів, фруктів, особливо моркви, бо саме каротин сприяє росту волосся і підсилює його природну пігментацію). Налагодьте режим дня – лягайте спати до 23.00 і прокидайтеся до 7.00. Це допоможе покращити кровообіг, позбутися болю голови і спазмів судин, які є причиною недостатнього вироблення меланіну волосяними фолікулами. Мийте голову натуральними шампунями і використовуйте якнайменше агресивних засобів для догляду волосся. І ще одне – у жодному разі не виривайте сиві волосини, а лише акуратно зрізуйте їх біля коренів!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6981 / 4.07MB / SQL:{query_count}