Від чого залежить сімейне щастя

Тайванські психологи дійшли висновку, що група крові людини позначається на її характері, а на конгресі Канадійського медичного товариства в Торонто було оголошене найвдаліше поєднання груп крові подружжя

Про це пише nashamama.com.
Зі слів тайванських учених, люди з I групою крові впевнені у собі, прагнуть незалежності, схильні до сміливих рішень, але дуже вперті. Люди з II групою крові повільні й безвольні. Щоправда, іноді ці не надто привабливі риси характеру пом’якшуються виправданою обережністю, розсудливістю і здібностями до аналізу. Люди з III групою крові – творчі й оптимістичні. Негативними рисами характеру є підвищена збудливість і неврівноваженість.
Люди з IV групою крові є альтруїстами, безкорисливими в дружбі та мають підвищену схильність до економічних наук. Але запальні й різкі в стосунках.
Проаналізувавши декілька тисяч шлюбів, канадійські вчені беруться стверджувати, що шлюб буде щас­ливим, якщо подружжя матиме одну й ту ж групу крові. А поєднання I групи крові батька і III групи крові матері часто призводить до народження дітей з різними дефектами розвитку або просто зі слабким здоров’ям.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4248 / 3.96MB / SQL:{query_count}