Щоб робота не стала каторгою

12 справ, які успішні люди встигають зробити до обіду

фото: ukr.segodnya.ua
Якщо хочете стати успішнішими і здоровішими, скоригуйте свій робочий графік так, щоб ці справи ви зробили ще до обіду, пише 4ernigiv.info.
1. Складіть список завдань на день напередодні. Сплануйте свій робочий день ще ввечері. Це не лише дозволить спокійно все обдумати, а й спокійно заснути.
2. Виспіться. Відсутність повноцінного сну впливає на продуктивність, концентрацію уваги, є причиною постійних недосипань, запізнень і зайвого стресу на роботі. Більшості людей для повноцінного сну необхідно не менше восьми годин.
3. Ніяких «ще 10 хвилин»! Дуже легко зранку переставити дзвінок  будильника на 10 хвилин пізніше, потім ще... ще... і в результаті втратити цілу годину. Крім цього, такі короткі проміжки сну не варто вважати ефективними – людина може стати «жайворонком». Прокидайтеся після першого ж дзвінка.
4. Робіть зарядку. Ті, що виконують фізичні вправи впродовж дня, частіше демонструють гострий розум і мають великий запас терпіння.
5. Встановіть ранковий ритуал. Не важливо, що це: кава, зарядка, перегляд пошти... Головне, щоб у вас була хвилинка, яку ви можете провести на самоті.
6. Снідайте. Добрий сніданок зарядить вас енергією. Бажано, аби він був здоровим і неважким.
7. Приходьте у офіс вчасно. Похід на роботу повинен стати для вас легкою бадьорою прогулянкою, а не бігом з перешкодами.
8. Звіряйте свої цілі з начальством або підопічними. Не забувайте, що ви працюєте в команді, і щоби переконатися, що ви рухаєтеся у правильному напрямку, обговорюйте зі своїми колегами цілі й пріоритети.
9. Почніть зі складних завдань. Не відкладайте тих, які вас турбують, на кінець дня. Краще почніть із них, щоб вони не затьмарили увесь день.
10. Уникайте ранкових нарад. Вранішній час найпродуктивніший, тому не витрачайте його на наради, які можна перенести на другу половину дня.
11. Визначте час перевірки повідомлень. Перестаньте постійно перевіряти свою пошту. Краще виділіть на це окремий час. Якщо ви турбуєтеся про те, що клієнти не отримуватимуть відповіді достатньо швидко, перевіряйте пошту кожні одну-дві години, але не частіше.
12. Робіть обідню перерву. Дозвольте собі відволіктися і пройтися. Можна навіть зайти в соціальну мережу, щоби відправити кілька повідомлень. Голов­не не зловживати цим і не намагатися прочитати свою стрічку новин до кінця.

Як навчитися рано прокидатися

Ось поради тим, що полюбляють спати до полудня.
* Ніяких ґаджетів. Порада банальна, але спрацьовує: забороніть собі ввечері переглядати соцмережі і грати в електронні ігри. Річ у тім, що будь-які електронні пристрої збуджують нервову систему, саме тому після сидіння в інтернеті сон недостатньо спокійний.
* Привчайтеся поступово. Не ставте перед собою занадто складні завдання, привчайтеся вставати раніше поступово: наприклад, у перший тиждень ставте будильник на десять хвилин раніше, ніж зазвичай,  а в другий – ще на десять. Так організм набагато легше і швидше перебудується.
* Не забувайте їсти вранці. Повноцінний і ситний сніданок додасть сили й енергії, щоб залишатися бадьорим упродовж дня, «розбудить» організм і змусить його активно працювати, тоді як пропуск першого прийому їжі призведе до відчуття млявості та незначної активізації ближче до вечора.
* Працюйте до сьомого поту. Ідеться не лише про розумову, а й фізичну роботу. Ваше тіло повинно втомитися, тоді воно саме «попросить» про відпочинок. Протягом дня робіть кілька пауз для виконання фізичних вправ, ходіть пішки, робіть пробіжку. Тільки пам’ятайте, що перед сном спортивні заняття протипоказані, особливо надто активні
* Додержуйте чіткого графіка. Якщо впродовж тижня ви зможете точно дотримуватися певного графіка, то потім вам стане набагато легше засинати і прокидатися у встановлений час. Є сенс потерпіти один тиждень, чи не так?
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3342 / 4MB / SQL:{query_count}