Прості способи подовження життя

Незважаючи на сучасний стан екології й аномальну спеку, довгожителів на планеті стає щораз більше, заявили учені, пише cikavosti.com

До 2050 року людей віком понад 100 років стане набагато більше, і лідируватиме в цьому Китай із 472 тисячами довгожителів. Другими будуть жителі США (298 тисяч довгожителів), а третіми японці (272 тисячі довгожителів). Хочете потрапити в число таких щасливчиків? Прислухайтеся до порад фахівців. Отож якщо хочете додати собі:
• Один рік життя – заведіть домашню тварину, щоб було про кого дбати і не почуватися самотнім. З появою собаки в домі людині доведеться щодня її вигулювати і таким чином тримати себе у формі. Не забувайте про щоденний сніданок, який нормалізує обмін речовин і робить людину більш стійкою до стресів. 
• Один рік і чотири місяці – їжте один фрукт на день.
• Один рік і дев’ять місяців – пийте червоне вино, в якому багато антиоксидантів. 
•Два роки і вісім місяців – проживайте на території, де повітря чисте, наприклад, в гірській місцевості. 
• Три роки – спіть як мінімум сім годин на добу. 
• П’ять років – займайтеся спортом, подорожуйте, ходіть в кіно, театри.
• Шість років – щодня тренуйте мозок, даючи йому їжу у вигляді кросвордів або інтелектуальних ігор. 
• Шість років і чотири місяці – своєчасно лікуйте порожнину рота.
• Сім років – кидайте курити. Так ви очистите легені, і знизиться ризик захворіти на рак.
• Вісім років – не забувайте про секс. А ще часто усміхайтеся і спілкуйтеся. Головне в житті активність і позитивне ставлення до всього на світі. 
• Від восьми до шістнадцяти років (!) – конт­ролюйте стреси. Удари долі активізують людину, змушують зібратися і підвищити опірність організму.

Церква лікує!

Ходіння до храму та участь у релігійних урочистостях подовжують життя на 33 відсотки. Вчені проаналізували життя 74 тисяч 534 жінок, які у 1992 – 2012 роках брали участь у Nurses’ Health Studies, пише УНІАН, посилаючись на niedziela. Результати досліджень були опубліковані лише нещодавно в одному з найпрестижніших медичних видань світу – JAMA Internal Medicine.
Жодна з жінок-учасниць дослідження у 1992 році не мала хвороб системи кровообігу чи раку. Всі учасниці дослідження відповідали на запитання стосовно дієти і здоров’я, а також стосовно участі в релігійних обрядах. З’ясувалося, що в жінок, які брали участь у релігійних обрядах, ризик завчасної смерті був на 33% нижчим. 
«Як виявляється, найбільшим пропагандистом здорового способу життя є настоятель парафії, який заохочує своїх парафіян до участі в богослужіннях», – каже отець Славомир Абрамовскі, настоятель парафії святого Івана Павла ІІ у Варшаві, лікар за першою освітою.
Результати дослідження однозначно вказують на те, що протягом 16 років його тривання зафіксовано на 33% менше ризиків смерті у жінок, які ходили до церкви, порівняно з тими, що до церкви не ходили. Віруючі жінки узагалі рідше помирали від порушень кровообігу чи від раку. Крім того, дослідження показало більший оптимізм жінок, які ходять на богослужіння, і меншу піддатливість депресіям. 
Це одне з наймасовіших досліджень такого плану. Серед згаданих 74 тисяч 534 жінок за 16 років зафіксовано 13 тисяч 537 смертей, зокрема 2 тисячі 721 – від серцево-судинної недостатності та 4 тисячі 479 – від раку.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.9398 / 4.08MB / SQL:{query_count}