Які косметологічні процедури не можна робити жінці при надії?

“Працюю на престижній роботі, тож можу дозволити собі часто відвідувати косметичний салон, замовляю різні послуги – пілінг, епіляцію, масаж. Проте нещодавно дізналася, що вагітна, і розумію, що доведеться змінювати звичний спосіб життя. Скажіть, будь ласка, які косметологічні процедури не можна робити жінці при надії?” Івана Короп, м. Львів

Руслана Бережанська, косметолог:
– Під час вагітності категорично протипоказані косметологічні процедури для обличчя і тіла, пов’язані з дією струму, ультразвуку, температурного чинника (як тепла, так і холоду), лазера і активних хімічних речовин. 
Забудьте про сауну, масаж, гідромасаж, а також про кріотерапію. Під час відвідування солярію ультрафіолетові промені негативно впливають не те що на шкіру матері, а й на імунітет малюка. Понад те, впродовж періоду вагітності шкіра реагує на засмагу зовсім по-іншому: може виникнути гіперпігментація, і тіло вкриється темними плямами.
Щодо процедур очищення шкіри, то можете замовити в хорошого майстра механічну чистку обличчя. Але від хімічного і лазерного пілінгу варто відмовитись. Їх роблять під наркозом, який небезпечний для здоров’я матері і плода. 
Заборонені й ін’єкційні процедури (мезотерапія, контурна пластика, ботокс), оскільки речовини, які вводять під шкіру, можуть спричинити  алергію, яка вагітними переноситься важче. Крім того, під час таких процедур можна занести інфекцію, а щоби її позбутися, доведеться застосовувати антибіотики, які при вагітності протипоказані.
Оптимальним способом боротьби з волоссям на ногах може стати воскова епіляція, але робити її можна тільки у кваліфікованого майстра. Водночас лазерна, фото-, електроепіляція під час вагітності протипоказана! І ще одне: якщо при восковій епіляції відчуття дуже болючі, варто замінити її менш стресовою процедурою – голінням бритвою. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.9560 / 4.06MB / SQL:{query_count}