Косметичні засоби – у холодильник

Більшість жінок вважають, що засоби догляду шкіри обличчя чи для виконання і зняття макіяжу повинні бути в помешканні на видному місці: на поличці у ванній кімнаті, на столику в спальні і т.д. Проте це не завжди так!

Річ у тім, що неправильний температурний режим погіршує властивості деяких косметичних засобів, повідомляє zdorovia.com.ua.
Отож, у холодильник варто покласти:
1. Крем або гель для повік
Крем або гель для шкіри навколо очей варто тримати в холодильнику, оскільки охолоджений засіб звужує кровоносні судини і, як наслідок, знімає набряки.

2. Лак для нігтів
Під впливом сонячного світла лак гусне, навіть може змінити колір. Тримання його в холодильнику допоможе зберегти консистенцію, тож відпаде потреба розводити лак ацетоном.

3. Парфуми
Сонячні промені та висока температура спричиняють розпад хімічних речовин, що входять до складу ароматичного засобу, тому ваші улюблені парфуми почнуть пахнути не так, як раніше.

4. Засоби від прищів
Уважно прочитайте етикетку на упакованні засобів від прищів, особливо абзац про умови зберігання. При неправильному зберіганні їх ефективність знижується.

5. Губну помаду
Помаду, якою ви користуєтеся щодня, звичайно, не потрібно класти в холодильник. Але ті, що використовуєте нечасто, краще тримати у холоді (низька температура зберігає колір і блиск помади).

6. Рідкі засоби для макіяжу
Тональна основа, туш і рідкий олівець для очей мають термін зберігання, який різко скорочується після початку користування ними. Щоб його продовжити, ці засоби краще зберігати в холодильнику (і нові також).

7. Натуральну косметику
Оскільки до складу косметичних засобів органічного походження не входять консерванти, парабени, сульфати і т.д., тримання їх у холодильнику є обов’язковим.

8. Сонцезахисний крем
Зберігання такого засобу при кімнатній температурі зменшує його ефективність: захист від ультрафіолетового випромінювання знижується.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.0924 / 4.07MB / SQL:{query_count}