“Трускавецька” заводу “Нафтуся” – чудодійна вода

Природа лікує

Сьогодні смог – це не обличчя Америки чи сучасного Китаю, – а жах всього цивілізованого світу. На жаль, над центром Львова, у “котловані”, все частіше і частіше зависає туман iз відходів автотранспорту. Він викликає алергічні реакції, подразнення слизової оболонки, приступи бронхіальної астми, пошкодження рослинності, будівель.
Методів боротьби з наслідками забруднення повітря багато, та лише один є найефективнішим для очищення всього організму – це щоденне вживання природної столової мінеральної води. Але треба пам’ятати, що не кожна мінеральна вода може стати добрим лікарем. Є води лікувальні,  зі специфічним складом мінералів. Без шкоди для організму їх можна вживати лише після поради з лікарем.
А якщо оглянути стан питної води в сільських криницях – то він дуже і дуже турбує фахівців. У більшості з них вона має вміст багатьох шкідливих хімікатів, мінералів, нітратів, пестицидів та  залишків нафтопродуктів. І весь цей “склад” отруює організм, знищує в ньому кисень.  А при кисневому голодуванні імунна система слабшає, людина стає беззахисною перед вірусними інфекціями. Причина – накопичення токсинів, що є одним із факторів передчасного старіння. Якщо в приміщені нестача кисню, то деякі люди починають почуватися зле. Та запаси кисню можна відновити за допомогою природної столової води. Під час її вживання  відбувається  активне позбавлення організму від токсинів і шлаків. Саме такою і є “Трускавецька” від заводу “Нафтуся”. Саме ця вода дуже корисна  і має омолоджуючу і оздоровчу дію. Для наочності,  скажімо, що вживання 2-3 літрів цієї природної панацеї – рівноцінне двогодинній прогулянці в хвойному лісі, пом’якшує наслідки нервових стресів, допомагає відновити здоров’я. Якщо регулярно вживати  її, то значно підвищується стійкість імунітету, покращується самопочуття, особливо у літніх людей та спортсменів і в тих, хто має велике фізичне навантаження.
Та, на жаль, більшість із нас вживає багато водопровідної води. Але від того, що вона довгий час знаходиться в  металевих трубах, якість її псується. Негативно на неї  впливає і тимчасовий ремонт пошкоджених та застарілих труб, і той факт, що  водопровідна вода обов’язково хлорується.
Фахівці інституту колоїдної хімії та хімії води застерігають: люди п’ють хлоровану воду і не гинуть лише тому, що мають велику масу тіла і дуже потужну імунну систему. Зате піддослідні одноклітинні організми – гинуть. Цей факт свідчить, що в водопровідних водах існує “прихований убивця” – механізм повільного запуску ракових захворювань.    
Епідеміологи світу виявили залежність: чим більший  вміст хлору у воді, тим частіше люди хворіють на рак, мають проблеми з серцем, отримують атеросклероз, захворювання імунної системи, внутрішніх органів.
Та, на щастя, мудра і щедра українська природа подбала про здоров’я  людей, подарувавши нам, львів’янам, найбільшу в світі кількість різноманітних джерел лікувальних і столових мінеральних вод. І якщо більшість вод треба пити лише після обов’язкової консультації з лікарем і обмежений термін то “Трускавецьку” заводу “Нафтуся” можна пити все життя! Вона найменш мінералізована з усіх мінвод в Україні. Фірма-виробник зберігає у своєму музеї найперші пляшки “Трускавецької” заводу “Нафтуся”, яким 53 роки. Аналіз свідчить, що ця природно-столова  вода придатна для вживання, чиста, не втратила свіжості, приємного смаку. А термін зберігання у пляшках інших мінвод не перевищує 9 місяців, рік. Сертифікати, дипломи вказують на те, що “Трускавецька” заводу “Нафтуся” – ідеально підходить для щоденного вжитку. Вона має найнижчий рівень мінералізації, тому на неї найбільший попит. За останні роки обсяги її виробництва зросли майже в 20 разів. Тому сьогодні – вона улюблена не тільки в Україні, але й посідає гідне місце на ринку США, Великої Британії, Латвії, Литви, Литви, Молдови.
Про те, що її визнали в світі, свідчить і те, що  в 2004 році підприємство отримало міжнародний сертифікат системи управління якістю (ІSО-9000). А торік – Європейський сертифікат якості продукції у Євросоюзі.
Вживання “Трускавецької” заводу “Нафтуся” допомагає протистояти утворенню каменів у нирках, запобігає хворобам внутрішніх органів, системи виділення.
В Ізраїлі знані на весь світ онкологи свідчать, що якщо випивати 2-3 літри саме цієї води на день, то можна запобігти раку і навіть вилікуватися, за умов, що пухлина знаходилася на ранній стадії.
Гідрокарбонати забезпечують їй місце серед найсмачніших мінеральних вод планети. А сульфат у поєднанні з магнієм і кальцієм надають неповторного смаку. Цю воду корисно вживати хворим на ожиріння, хронічний гепатит, холецистит, діабет, гіпертонію, гіпотонію, ішемію, атеросклероз.
У медицині існує термін: АКВАГЕРІАТРІЯ – це боротьба  зі старінням та хворобами старості шляхом заміни в організмі людини  використаної брудної води на чисту природну столову легку структуровану воду. Поступово відбувається, наче в казці, заміна “мертвої” води на “живу”. І з часом при постійному вживанні відбувається омолодження всього організму. Тому саме “Трускавецька” заводу “Нафтуся” повинна стати бажаною у кожній оселі.
У ній знаходиться виважена кількість магнію –  “антистресовий мінерал”. А він дуже необхідний для функціонування декількох сотень ферментів.
При постійному вживанні цієї води організм позбавляється шлаків, покращується якість внутрішньої рідини, що омиває суглоби, а відтак сприяє зняттю болю у шиї, хребті, кінцівках; організм  заряджається енергетично,  з’являється можливість самостійно без ліків справлятися з інфекціями, вірусами та іншими патологіями.  Під час сезонних епідемій грипу це просто необхідний дар природи для всієї сім’ї – від найменших її членів до найстарших.
Медициною доведено –  “Трускавецька”  заводу “Нафтуся”,  обов’язково тепла,  бореться зі застудою і грипом,  і саме тому знижує навантаження на нирки, печінку і всі інші внутрішні органи. А вони під час хвороби відчувають себе не кращим чином.  Ця вода  захищає від шкідливого впливу  холестерину.  Він є головною причиною атеросклерозу. Для цього щодня натщесерце потрібно вживати саме “Трускавецьку”  заводу “Нафтуся”. А це також підвищує настрій, надає заряд бадьорості, позбавляє від стресу і депресії, поліпшує пам’ять. Тому її бажано вживати людям, які займаються розумовою працею, учням, студентам і жінкам, які хочуть бути красивими, стрункими. Адже ця чудодійна вода – найкращий природній діуретик.
Вона  унікальна стосовно корисного впливу на організм людини. Постійне її вживання покращує обмін речовин і загальне самопочуття. Завдяки гармонійному складу мінералів вода омолоджує і покращує зовнішній вигляд. Саме тому косметологи пропонують  щоденний догляд за шкірою обличчя здійснювати саме цією водою. Вона ідеально зволожує шкіру, наповнює її  корисними елементами. Якщо ви досягли літнього віку – це особливо необхідна для вас вода, кальцієм вона зміцнює зубну емаль, очищає кишечник, налагоджуючи в ньому потрібну мікрофлору. Старшим за віком – додає тонус, гарне самопочуття. Тим людям,  які передозували з алкоголем – це справжній рятунок вгамувати “сушняк”, зняти печію, нудоту, болі в шлунку, печінці. А ще ця природно-столова вода помірно знижує тиск, “знімає”  головний біль!  А ще вона добре лікує целюліт.  У людей із зайвою вагою при постійному вживанні “Трускавецької” заводу “Нафтуся” починають  зникати зайві кілограми.
Цю “живу” воду, дуже добре давати пити дітям і малюкам, особливо, якщо важко прорізуються зубки.
Як бачимо, столова мінеральна вода заводу “Нафтуся” гарантує всім, хто полюбить її і прийме у повсякденне життя – найкращу якість.    
Сьогодні ТзОВ “Фірма Т.С.Б.” працює, враховуючи вимоги часу. На всіх стадіях виробництва технологічний процес контролюють представники хіміко-бактерологічної лабораторії та системи управління якістю. Вода фасується безпосередньо біля місця видобутку із екологічно чистих надр прикарпатського заповідника. Це виключає її транспортування до місця розливу у пляшки і повністю унеможливлює контакт води з киснем, гарантує стовідсоткову відсутність мікробіологічного забруднення, а відтак забезпечує її первинний  незмінний хімічний склад, стовідсоткове збереження всіх, наданих природою цінних лікувальних властивостей.
Для захисту від підробок підприємство виготовило свою оригінальну форму (скляних і пластикових пляшок) різної ємності із зазначенням логотипу – (фонтан на корку і та на стінках різноємних пластикових пляшок і напис назви води “Трускавецька”, що свідчить про наявність усіх документів Держпатенту).
Підприємство з року в рік працює на оздоровлення нації. А завдяки безцінним природним чинникам, а також вмілому заощадливому контрольованому використанню джерел  – запасів цієї унікальної води вистачить НАЗАВЖДИ! 
Нещодавно відбулося оновлення дизайну пляшок, яке привабить споживачів своїм інформаційним змістом та кольором.
Наталія Шаметько,
член Національної спілки
журналістів  України

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.1247 / 4.15MB / SQL:{query_count}