Очищаємо організм від нікотину

Якщо кидаєте курити і вибрали шлях здорового способу життя, вам необхідно подбати про виведення нікотину

Корисні поради для очищення організму від цієї речовини можна знайти на zdorovia.com.ua.
Вода. Коли ви кинули курити, дуже важливо дотримуватися питного режиму і не допускати зневоднення. Вода – голов­ний «будівельний матеріал» нашого організму, тож необхідно наситити вологою кожну клітину для його нормального функціо­нування. Необхідно пити не менш ніж 2 літра чистої води щодня, бо нікотин і продукти його розпаду виводяться із сечею.
Цибуля або часник. Цибуля містить фітонциди, які допомагають виводити практично всі токсини, очищаючи організм. Часник – дуже популярний засіб для детоксу завдяки речовині аліцин, що виводить шкідливі речовини.
Буряк. Людям, які кинули курити, дуже корисно пити буряковий сік. Він дуже цінний для кровотворення, підвищує рівень гемоглобіну і очищає судини від нікотину. Крім того, нормалізує роботу кишківника завдяки наявності пектину і сприяє швидкому відновленню організму.
Грейпфрут. Продукт збагачує організм вітаміном С і очищає легені від нікотину та смол. Вживання 1-2 грейпфрутів на тиждень допомагає знизити ризик виникнення раку легенів.
Морква. Незамінне натуральне джерело вітамі­ну А, якого не вистачає кожному курцеві. Брак цього вітаміну руйнує нервові клітини й негативно позначається на роботі головного мозку. Найкорисніше тим, що кидають курити, пити морквяний сік, додаючи кілька крапель олії для кращого засвоєння.
Йогурт. Кисломолочні та молочні продукти надзвичайно корисні в справі очищення організму від нікотину. Вони діють як сорбенти, вбираючи токсини і шлаки, допомагаючи організму справлятися з інтоксикацією шкідливими речовинами. Покращують роботу кишківника, заселяючи його корисними лактобактеріями.
Яблука. Захищають легені й очищають їх від нікотину завдяки антиоксидантам. Виводять із організму токсини важких металів і шлаки. При щоденному споживанні допомагають поліпшити роботу печінки.
Капуста. Має благотворний вплив на дихальну систему, запобігаючи розвиток «бронхіту курця» та інших захворювань дихальної системи, позбавляючи шкідливої дії нікотину, а ще знижує ризик раку легенів.
Журавлина. Стане помічником в період детоксикації після відмови від куріння. У ній міститься величезна доза вітаміну С, що захищає легені, і речовина ніацин, яка також міститься в нікотиновій кислоті, що допоможе упоратися зі спокусою затягнутися цигаркою.
Гранат. Серцево-судинна система дуже вразлива через куріння. Саме гранати допоможуть налагодити роботу серця завдяки високому вмісту калію, магнію і натрію та поступово упоратися з усіма негативними наслідками цієї згубної звички. До того ж один гранат здатен поповнити денний запас вітаміну С.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.0312 / 4.07MB / SQL:{query_count}