Подразнення шкіри після гоління: як позбутися?

“Щоразу після гоління на шкірі з’являється подразнення. Чого тільки не робив, але нічого не допомагає… Креми дають короткочасний ефект. Порадьте, будь ласка, як позбутися подразнення шкіри після гоління?” Ігор Васильців, м. Львів

Марта Гальцева,
косметолог-дерматолог:
– Подразнення шкіри після гоління можна позбутись (або принаймні суттєво зменшити), дотримуючись певних правил. Насамперед придбайте якісну бритву. Якщо використовуєте одноразові леза, часто змінюйте їх. Під час гоління бритва зрізає не лише кінчики волосин, а й захоплює трішки шкіри, тож тупе лезо збільшує ризик появи подразнення і порізів. Саме тому змінювати бритву  варто якнайчастіше.
Не голіться насухо! Тепла вода розширює пори, полегшуючи процес видалення волосин. Для гладкого та ефективного гоління замість мила раджу використовувати хороший гель або піну. Більшість таких засобів містять спеціальні інгредієнти, що пом’якшують шкіру і полегшують бриття, зокрема, алое та вітамін Е. До речі, голитися бажано у два етапи: спочатку за ростом волосся, потім проти нього. Після гоління шкіру обличчя бажано змастити зволожувальним лосьйоном для тіла, який допоможе мінімізувати сухість і свербіж. 
Кажете, робили все, але позбутися подразнення не вдалося? Дайте шкірі кілька днів на відновлення, перш ніж голитися знову. До речі, іноді подразнення після гоління можна сплутати зі серйозними шкірними проблемами. Якщо воно виникає постійно – краще звернутися до дерматолога.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.1802 / 4.07MB / SQL:{query_count}