Манікюр: як повинні дезінфікувати інструменти?

“Завжди намагалася гарно виглядати, дбала про нігті. Проте минулого тижня в салоні краси мені занесли інфекцію під час чергового сеансу манікюру. Довелося різати, і тепер у мене великий шрам через увесь палець. Більше не довіряю салонам краси. Скажіть, будь ласка, як повинні дезінфікувати інструменти для манікюру в салоні краси?” Галина Корчук, м. Львів

Наталія Гаврилів, 
дерматолог:
– У салоні краси можна підхопити СНІД, безліч інших вірусів і стафілококів! Крім того, є грибки та інші захворювання. Нехай і не смертельні, але їх лікування зазвичай тривале і вартісне. Бактерії та віруси можуть передаватися через ножиці, голки для тату і пірсингу. 
Ні в якому разі не погоджуйтеся на те, щоб майстер користувався інструментами, які він просто потримав у спирті або в перекису водню! Щоб повністю очистити манікюрні приладдя від можливих збудників, зовсім недостатньо такої обробки. Повний процес обробки виглядає так: спочатку інструменти поміщують у спеціальний розчин на час, необхідний для знищення ВІЛ та вірусного гепатиту. Потім усі речі кладуть до ультразвукової камери, в якій видаляються дрібні частинки шкіри або крові. Опісля інструменти промивають у дистильованій воді. Завершальний етап обробки – стерилізація в автоклаві або жаровій шафі. В автоклаві бактерії та віруси знищуються сухою парою, у жаровій шафі це відбувається за допомогою високої температури. 
Адміністрації салону краси потрібно купити спеціальне обладнання та прилади, бактерицидні лампи і витратні матеріали (дезінфікуючі засоби). Варто придбати кілька комплектів інструментів для майстрів, доки майстер стриже або робить манікюр, два комплекти інструментів повинні проходити стерилізацію. Найкраще використовувати інструменти одноразового призначення. Усі засоби, які використовують для манікюру і педикюру (лосьйони, спреї, креми), повинні містити противірусні та антибактеріальні компоненти.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.4291 / 4.07MB / SQL:{query_count}