Темні кола під очима: усуваємо причини

На питання, чому з’являються синці під очима, неможливо відповісти однозначно

Всі причини можна умовно розділити на дві групи: ті, що вимагають лікування фахівцем, і ті, що піддаються самолікуванню, пише Країна здоров’я.
Найчастіше темні кола під очима з’являються через:
– Недосипання і хронічний стрес. Поганий сон є однією з основних причин втомленого зовнішнього вигляду жінок. Раціональний розподіл часу між роботою та відпочинком, як правило, вирішує цю проблему. 
– Нестачу вітамінів. Регулярний прийом полівітамінів, споживання овочів і фруктів дозволяють не тільки відновити колір шкіри обличчя, але й поліпшити стан здоров’я в цілому.
– Поганий лімфовідтік у шкірі повік та підшкірній жировій клітковині. Набряклі тканини здавлюють судини і спричиняють застій венозної крові, що проявляється характерним синюватим відтінком (креми для повік, які містять речовини, що стимулюють лімфовідтік, усувають цей косметичний недолік).
– Куріння. Ця згубна звичка є причиною хронічної нестачі кисню в клітинах організму. Візуально це можна визначити за сірим відтінком шкіри обличчя і колами під очима (відмова від цигарок сприяє усуненню цих явищ).
– Захворювання крові та кровоносних судин в результаті нестачі еритроцитів, тромбоцитів, низького рівня гемоглобіну, а також через ламкість і підвищену проникність судин. Окрім кіл під очима, появляються такі симптоми, як синюватий колір пальців рук, синці, які раптово з’являються, синці після незначних травм і після сну, кровотечі, які довго не зупиняються. 
– Захворювання очей, наприклад, інфекційний або алергічний кон’юнктивіт. При цьому, крім синяви шкіри, з’являється свербіж повік і сльозяться очі. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.5865 / 4.06MB / SQL:{query_count}