Забути про постійну втому!

Якщо постійно почуваєтеся втомленими, необхідно переглянути свій режим дня, щоденні звички і харчування

Якщо ж ведете здоровий спосіб життя, але вам допікає постійна втома, варто перевіритись, адже це може бути ознакою низки захворювань. Отож відчуття втоми може з'явитися, якщо:
1. Мало п'єте. Запаси води в організмі витрачаються досить швидко, і поповнювати їх потрібно систематично й у повному обсязі – до двох літрів щодня. Нормальний водний баланс в організмі дарує сили та енергію.
2. Систематично пропускаєте сніданки. Потрібно пам'ятати, що сніданок – найважливіший прийом їжі. Його не можна пропускати, інакше сили покинуть вас і сповільниться процес метаболізму.
3. Не вистачає заліза. Перші ознаки цього – безсилля, дратівливість і синці під очима. Залізо відповідає в організмі за рівень гемоглобіну і постачання у внутрішні органи кисню. Для того, щоб була підвищена стресостійкість, важливо споживати продукти, що містять залізо: яблука, гречку, квасолю, шпинат, буряк, печінку, інформує zdorovia.com.ua.
4. Замало спите. Дорослому необхідно спати сім-вісім годин на добу, але 40% людей сплять не більше п’яти-шести. Саме безсоння – основна причина постійної втоми дорослого населення більшості країн світу. 
5. Маєте проблеми зі здоров'ям. Утома впродовж тривалого часу може бути ознакою серйозних захворювань, тому необхідно завжди ретельно стежити за здоров'ям.
6. Прагнете до ідеалу. Таку рису називають перфекціонізмом. Вона змушує працювати з повною віддачею, прагнучи до досконалості. Іноді люди ставлять недосяжні цілі і страшенно втомлюються в гонитві за їх досягненням. Порада в такому разі проста: аби знайти час для відпочинку, ставте тимчасові рамки і не працюйте понаднормово.
7. Схильні перебільшувати. Часто симптомами хронічної втоми є страх, тривога і паніка. Їх поява може бути безпосередньо пов'язана зі схильністю все перебільшувати та перейматися через дрібниці. Якщо навчитеся цього не робити, зрозумієте, що жити простіше, аніж здавалося раніше.
8. Користуєтеся телефоном у ліжку. Не повірите, але саме це – причина вашої втоми! Запам'ятайте: підсвічування смартфона негативно діє на нервову систему й може зумовити дратівливість і безсоння.
9. Перепрацювалися на роботі чи у спортзалі. Це одна з найчастіших причин утоми. Дієвим буде відпочинок і перехід на більш розмірений ритм життя.
10. Пропускаєте тренування. Відмовки на кшталт “втомилися на роботі” не приймаються! Може бути одна причина – хвороба. В інших випадках залежно від самопочуття варто просто зменшити навантаження, але обов'язково або вранці, або ввечері зайнятися фізичними вправами.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1054 / 4.07MB / SQL:{query_count}