Їмо правильно: медики розвінчали п’ять міфів

Пакети із зображеними овочами та фруктами, обіцянки низького вмісту жирів – такі маркетингові і рекламні хитрощі змушують нас думати, що робимо здоровий вибір. Однак це не завжди так

Обирати правильні продукти допоможуть поради вчених. Результати останніх досліджень зібрало видання The Independent. Науковці та лікарі розвінчують поширені міфи про користь і шкоду продуктів.

Міф 1. Знежирене молоко корисніше для здоров'я

Знежирене молоко вихваляють як правильний вибір на противагу насиченим жирам, які вважають причиною ожиріння, серцевих хвороб і діабету.
Однак останні дослідження, які переглянули тести різних видів молока, показали: люди, які пили звичайне молоко, не отримали вищого ризику розвитку серцевих захворювань або діабету 2-го типу.
“Що стосується надмірної ваги, то ми не знайшли підтверджень, що дієта з низьким вмістом жирів здоровіша”, – каже доктор Маріо Кратц, автор огляду й експерт з харчування Центру дослідження раку імені Фреда Хатчінсона в Сіетлі. Однак лікарі зазначають, що у харчуванні не буває абсолютних понять, тож кількість і жирність молока повинна корелюватися з іншими продуктами, які споживає людина.

Міф 2. Не їжте картоплі

Чіпси та хрусткі сніданки з ароматизаторами змінили ставлення до картоплі на негативне. Але здорова дієта не має бути антикартопляною. Їжа з крохмалем – непогане джерело вітаміну C та рослинних волокон, які відіграють важливу роль у харчуванні, якщо їх приготували без солі чи жиру, повідомляє Національна медична асоціація Великобританії NHS. Якщо лишити на картоплі шкірку, вітамінів і волокон лишиться більше.

Міф 3. Краще споживати безглютенові продукти

Глютен, тобто білок, який міститься у пшениці та інших видах зерен, справді шкідливий для людей, які страждають від целіакії. Однак останнім часом безглютенові продукти – хліб, крупи, тістечка – відвойовують собі все більші площі магазинів.
Люди стали плутати поняття “безглютеновий” і “здоровий”, тому викорінили білок зі свого життя, незважаючи на те, що целіакії в них нема.
“Відсутність глютену в дієті може спричинити дефіцит вітамінів, мінералів і клітковини”, – вважає доктор Пітер Грін, директор Центру вивчення целіакії в Колумбійському університеті, повідомляє медичний портал WebMD.

Міф 4. Суші – це завжди здорова їжа

Ідея поєднання рису зі свіжою сирою рибою чи морепродуктами, загорнутими в невідомі водорості, звучить як стовідсоткова гарантія здорової їжі. 
Але позитивні властивості суші можуть бути знівельовані через кілька причин. По-перше, білий рис – це рафіновані прості вуглеводи. Організм перетравлює їх швидко, підвищуючи рівень цукру у крові. Після такої їжі відчуття голоду з'являється дуже швидко. По-друге, суші подають із соусами, які містять багато цукру, чи занурюють їх у соєвий соус із високим вмістом натрію.

Міф 5. У соках багато фруктів

Продукти з назвами, які говорять про здоров'я, продають у пакуванні із зображеннями фруктів, тому вони здаються чудовим рішенням для швидкого поповнення запасів енергії. А деякі виробники рекомендують пити соки до п'яти разів на день!
Але соковмісні напої насправді не чисті соки. Перевірте написи на пакуванні, і ви знайдете в переліку складників штучні ароматизатори, цукор і воду, які перекреслюють користь від фруктів, що можуть бути всередині.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
16.3084 / 4.08MB / SQL:{query_count}