Щепили, але не всіх…

В Україні завершилася позапланова імунізація дітей проти поліомієліту, проте виконати план вакцинації не вдалося

Упродовж першого туру вдалося вакцинувати 65,7% дітей, другого – 75,1%, третього – 81,7% від запланованої кількості, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.
Проте, зі слів Ігоря Перегінця, заступника міністра охорони здоров’я, рівень вакцинації в Україні сьогодні недостатній. Щоби подолати спалах поліомієліту, вакцинацією необхідно охопити не менш ніж 95% дітей. Тому він спільно з представниками ВООЗ і ЮНІСЕФ наголосив на необхідності продовжити щеплення дітей проти цієї недуги.
“МОЗ України спільно з ВООЗ і ЮНІСЕФ закликає батьків, у яких є діти, що пропустили вакцинацію під час трьох турів та не отримали три додаткові дози вакцини ОПВ, щепити їх. Бо лише такими діями ми зможемо зупинити циркуляцію поліовірусу та забезпечити колективний імунітет, аби вберегти нашу країну від страшної невиліковної хвороби”, – повідомив заступник міністра.
Своєю чергою Джованна Берберіс, представниця Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, зауважила, що нашій державі не вдалося досягти світових стандартів рівня охоплення дітей вакцинацією.  
Фахівці рекомендують не зволікати і зробити щеплення саме впродовж найближчого місяця. У МОЗ наголосили, що вже у квітні 2016 року сертифікаційна комісія міжнародних експертів проаналізує, як саме Україна відповіла на спалах поліомієліту і чи збережеться за нею статус країни,  вільної від цієї недуги. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.8877 / 4.06MB / SQL:{query_count}