Грип відступив!

Під час епідемії хворів кожен десятий українець

У жодній з областей України за минулий тиждень не зафіксовано перевищень епідпорогів із захворюваності на грип та ГРВІ, що дає підстави говорити про відсутність епідемії грипу, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України. 
Зі слів, Святослава Протаса, т.в.о. голови Держсанепідслужби України, головного державного санітарного лікаря України, у 36 адмінрайонах і шести містах ще зберігається високий рівень захворюваності. Там досі тривають обмежувальні заходи, зокрема, призупинене навчання в 56 навчальних закладах. Епідемія – перевищення епідпорогів більше ніж у 1,5 разу, в цьому році тривала впродовж чотирьох тижнів. Від початку епідемічного сезону, за оперативними даними, зареєстровано 329 лабораторно підтверджених летальних випадків від грипу, з них – п’ятеро дітей віком до 17 років у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській та Полтавській областях та двоє вагітних у Запорізькій і Кіровоградській областях. 
З початку епідемічного сезону (з кінця вересня торік) в Україні зареєстровано всього 3,9 млн хворих на грип та ГРВІ. Перехворів кожен десятий українець, а шестеро з десяти хворих – діти до 17 років. Захворюваність в епідсезон 2015 – 2016 років на 35% вища від рівня аналогічного періоду минулого епідемічного сезону. 
Як зазначив Роман Родина, в.о. керівника ДЗ “Український центр із контролю й моніторингу захворювань МОЗ України”, другої хвилі підвищення захворюваності може і не бути, проте варто бути до неї готовими. Єдиним загальновизнаним превентивним заходом від грипу фахівець вважає вакцинацію. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7799 / 4.05MB / SQL:{query_count}