Протезування зубів: за скільки часу після видалення?

“У свої 56 позбулася майже всіх зубів, бо не берегла їх у молодому віці. Тож довелося видалити… Тепер треба замовляти протези. Порадьте, будь ласка, за скільки часу після видалення зубів можна робити протезування?” Галина Корпак, м. Львів

Тарас Круп’як, стоматолог:
– Існують клінічні ситуації, коли можна проводити імплантацію відразу після видалення зуба. Наприклад, коли він зламаний глибоко в яснах або ж спостерігається значне руйнування дентину (твердої тканини зубного покриття під емаллю). Тоді відновлення зуба іншим способом буде неефективним. Про це лікар повинен повідомити одразу ж.  
У вашому випадку, щоби ясна стали придатними для протезування, від моменту видалення зубів має минути не менше трьох тижнів! Причому цей термін не залежить від виду протезування. Тільки коли зникне набряк і затягнеться лунка, можна вважати, що місце хірургічного втручання повністю відновилося. Понад те, до моменту протезування не має бути на місці колишнього зуба ніяких хворобливих відчуттів, новоутворів, припухлості. Якщо цих правил не дотримуватися – є ризик відторгнення протеза.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.0709 / 4.05MB / SQL:{query_count}