А чого боїтеся ви?

Психологи кажуть, що фобії спричиняють стреси і що схильність до них передається дітям від батьків

Фобією називають захворювання, проявом якого служить напад страху або занепокоєння. Але фобія не є природним страхом, який людина переживає, коли відбувається щось дійсно страшне, наприклад, грабіжник, діставши ніж, вимагає у неї гаманець. Для фобій характерний безпричинний страх, тобто страх перед такими речами, які не повинні його викликати, пише znayka.org.ua. 
Деякі фобії виникають в дитинстві від пережитих страхів. Наприклад, дев’ятирічного хлопчика атакувала зграя шершнів. І вже будучи дорослим, він відчуває страх перед комахами, особливо перед тими, що літають. Інші фобії виникають у зрілому віці і беруться, здавалося б, нізвідки. Так, наприклад, якщо завжди старанний і акуратний службовець одного дня раптом відчуває непереборний страх перед виходом на роботу, то це зразок саме такої фобії. 
Психологи стверджують, що стрес може спровокувати розвиток фобії у людини, батьки якої передали їй у спадок схильність до розвитку страхів. Це захворювання досить поширене. Та все ж фахівці припускають, що єдиної причини, яка викликає фобії, немає, але добре вже те, що вони піддаються лікуванню. Найпоширеніше з них – це зробити людину нечутливою до тих речей, які спричиняють несвідомий страх. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9579 / 4.07MB / SQL:{query_count}