П’ять емоцій, що негативно впливають на здоров’я

Австрійський учений, фахівець в галузі психології та психосоматики, Вольф­ганг Грубер провів дослідження, в ході якого спостерігав за добровольцями у кількості двох тисяч людей упродовж п’яти років.

фото: uduba.com
Підбивши підсумки цього наукового експерименту, він виокремив п’ять шкідливих для здоров’я почуттів, повідомляє kralya.org.ua
1.Заздрість. Було з’ясовано, що в заздрісників вищий ризик виникнення інфаркту в 2,5 рази, ніж у людей, які раді чужим успіхам. Вчений назвав заздрість отрутою для людського серця.
2. Ревнощі. Дослідження довело, що ревнощі ведуть до порушення гормонального статусу організму і перш за все зменшують вироблення статевих гормонів, зокрема тестостерону, що є причиною розвитку імпотенції. Почуття ревнощів притаманне дріб’язковим людям.
3. Самобичування. Почуття провини підвищує ймовірність розвитку онкологічних процесів. Люди, які займаються самобичуванням, частіше підхоплюють застуду, більше схильні до інфекцій і сприймають це як належне. А вчені стверджують, що здоров’я на 80% залежить від психологічного стану людини.
4. Жалість до себе. Це почуття призводить до виникнення проблем з печінкою, крім того, збільшується вироблення ацетилхоліну – гормону слабкості, знижується вміст цукру в крові та починаються проблеми зі споживанням їжі.
5. Жадібність. У скнар часто виникають проблеми з травленням, навіть булімія або анорексія. А ще почуття жадібності часто поєднують із недоречним марнотратством.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.1962 / 4.07MB / SQL:{query_count}