Чим відрізняються органічні підгузки від звичайних?

“Моєму синочкові три місяці. Зауважила, що в нього дуже часто виникають подразнення від підгузків. Подруга купує своїй донечці інші, органічні підгузки. Каже, що вони кращі за звичайні. Скажіть, будь ласка, чим відрізняються органічні підгузки від звичайних?” Ольга Марчук, м. Львів

Леся Довбняк, педіатр:
– Популярність органічних підгузків серед молодих батьків пов’язана з тим, що вони виготовлені з натуральних матеріалів і є гіпоалергенними. Крім того, наявність внутрішньої фітовставки дозволяє віднести їх до органічних виробів. Такі підгузки, як і звичайні, також бувають різних розмірів: для дітей вагою від двох до п’яти кілограмів, від трьох до семи, від шести до одинадцяти, від дев’яти до одинадцяти і від тринадцяти кілограмів.
Внутрішній антибактеріальний шар органічних підгузків має вигляд сіточки, тому добре вбирає випорожнення. При цьому він зроблений із нетканого натурального матеріалу, який не залишає на шкірі малюка ворсинок. Матеріалами для виготовлення таких підгузків слугують бавовна і коноплі (або ж бамбук) у приблизно однакових співвідношеннях. 
Нижній шар підгузка –  з водонепроникного матеріалу, що не дозволяє намокати штанцям. А комфортні липучки добре виконують свою функцію при кількаразовому застібанні-відстібанні (органічні підгузки багаторазового використання). Вони приємніші на дотик, добре “сидять” на дитині, а ще безпечні для середовища і зручні у користуванні. 
Але пам’ятайте: якими комфортними не були б підгузки, шкірі дитини треба дихати! Тож на якийсь час залишайте малюка без них. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4640 / 4.06MB / SQL:{query_count}