Як часто можна одягати термобілизну?

“В холодну пору року у продажу з’являється чимало термобілизни. Раніше купував її, бо часто їздив у гори на лижі, тепер дружина купує її синові, який займається в спортивній секції. Але сумніваюся, що таку білизну можна носити щодня… Скажіть, будь ласка, як часто можна одягати термобілизну?” Володимир Бабій, м. Львів

Ольга Кулик, 
сімейний лікар:
– Термобілизна замінює багато шарів одягу і відрізняється від звичайної кращою здатністю акумулювати тепло. Оптимальна білизна на щодень – це стовідсоткова бавовна. Термобілизну раджу одягати в ті дні, коли на вулиці більше 20 градусів морозу, оскільки штучні волокна при постійному контакті зі шкірою можуть подразнювати її, спричиняти алергічні реакції – висип, почервоніння. Не раджу носити щодня білизну, яка розтягується, бо це призводить до ослаблення м’язів, в результаті чого може з’явитися біль у спині, а в дітей порушитися постава. 
Термобілизну слід одягати на чисте і сухе голе тіло – неприпустимо одягати під неї якусь іншу білизну, бо, спітнівши, будете змушені увесь день ходити у вологих речах.
Дорослим термобілизну варто носити не частіше одного-двох разів на тиждень і не більше восьми годин на день. 
Любителям зимових видів спорту належить віддавати перевагу синтетичній термобілизні, яка здатна повноцінно виконувати свої функції приблизно від трьох до восьми годин, а далі перевдягатися у звичайну. 
Малюкам до півтора року краще купувати або теплозберігаючу, або комбіновану білизну (ідеальне поєднання – вовна і поліестер). А в приміщенні дитину краще перевдягати у звичайну білизну.
Для рухливих підлітків підійде комбінована термобілизна (що вища активність, то більше у процентному співвідношенні у виробі повинно бути синтетики), проте носити її варто не довше шести-восьми годин на день.  
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.8797 / 4.06MB / SQL:{query_count}