Відбілювання зубів: який метод найбезпечніший?

“Від багаторічного куріння у мене пожовтіли зуби. Жодні відбілювальні зубні пасти не допомагають, тож хочу піти до фахівця. Скажіть, будь ласка, який метод відбілювання зубів найбезпечніший?” Олег Романів, м. Львів

Роман Хом’як, стоматолог:
– При всьому розмаїтті відбілювальних систем їх можна поділити на дві групи: перша – системи швидкого відбілювання (офісні або клінічні), друга – системи повільного відбілювання (так звані домашні системи).
Але варто зауважити, що будь-які системи відбілювання шкідливі для зубів, що б там не казали стоматологи і виробники відбілювальних систем. Інше питання, що шкода, якої завдають зубам під час цієї процедури, різна.
Для швидкої зміни кольору зубів потрібна висока концентрація окислювача. Тому всі системи офісного відбілювання досить агресивні і найбільш шкідливі. Зміна відтінку зубів на два-три тони за кілька годин припускає серйозне втручання в структуру емалі, і це безслідно не минає.
При використанні домашніх відбілювальних систем зміна кольору відбувається не одразу – через півтора-два місяці, оскільки в них невисокий вміст окислювача. Крім того, відбувається хоч і тривалий, проте невеликої сили вплив: сусідні з емаллю тканини встигають “налаштуватися” на її нову структуру і дають мінімум побічних реакцій.
Лазерне або плазмове відбілювання – всього лиш рекламний хід, не більше! У деяких офісних системах відбілювання зубів дійсно використовують яскраве світло (звичайні світлодіоди), яке потрібне для активації гелю. Ніяких лазерів, а тим паче плазми тут немає!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.9020 / 4.06MB / SQL:{query_count}