Чим корисна квашена капуста і чим шкідлива?

“Щороку восени квасимо капусту, бо в нашій сім’ї її люблять усі. Проте останнім часом у мого чоловіка відкрилася виразка шлунка, а мене турбують камені в нирках. Скажіть, будь ласка, чим корисна квашена капуста, кому її можна їсти, а кому ні?” Оксана Романчук, м. Городок

Ольга Муштрук, дієтолог:
– У квашеній капусті чимало вітамінів – А, групи В, а також С, К, Р і U. При цьому аскорбінової кислоти більше, ніж у свіжій. Крім того, вона є рекордсменом за вмістом мінеральних речовини – заліза, калію, йоду, кальцію, магнію, марганцю, натрію, фосфору, хлору, кобальту, фтору, кремнію, бору, міді, цинку, сірки, селену. Не менш корисними та цінними є й амінокислоти, на які багата квашена капуста, – лізин, тирозин, триптофан, метил-метионін. Позитивний вплив на організм мають флавоноїди і пробіотики, які сприяють розмноженню корисних лактобактерій.
Проте гірчичні олії, що містяться в ній, накопичуючись у кишківнику, спричиняють метеоризм (здуття живота). Тому квашену капусту не можна споживати тим, що мають хвороби кишківника. З обережністю слід їсти її й тим, у кого підвищена кислотність шлункового соку! Протипоказана квашена капуста при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, жовчнокам’яній хворобі, а також при нирковій недостатності, гіпертонії (містить багато солі) і захворюваннях підшлункової залози. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.0137 / 4.06MB / SQL:{query_count}