Здайте кров на цукор!

На Львівщині до 16 листопада триватимуть Дні профілактики та раннього виявлення цукрового діабету

До цього часу всіх жителів області медики закликають здати аналіз крові на цукор – це можна зробити в усіх поліклініках!
Мета акції – зниження рівня захворюваності населення на цукровий діабет, покращення надання кваліфікованої медичної допомоги таким хворим, поліпшення якості та тривалості їхнього життя, зменшення кількості ускладнень, що виникли внаслідок цього захворювання, а також витрат на лікування та соціальне забезпечення, повідомляє прес-служба департаменту управління охорони здоров’я Львівської ОДА.
Торік упродовж Днів профілактики та раннього виявлення цукрового діабету були обстежені 42 тисячі 611 осіб, серед яких виявили 575 хворих на цукровий діабет.
Перед тим, як здавати аналіз крові на цукор, не можна:
– вживати спиртні напої (у тому числі й пиво) через те, що алкоголь за кілька перших годин після потрапляння в організм здатний збільшувати показники цукру в крові (пізніше відбувається зворотний процес); печінка, яка відповідає за переробку білка на глюкозу, змушена справлятися із наслідками алкогольної інтоксикації, відтак рівень цукру знижується і ранковий аналіз крові, найімовірніше, буде неточним;
– їсти протягом восьми годин, хіба що випити трохи води. 
Ранковий рівень глюкози не повинен перевищувати 3,50 – 5,50 ммоль/літр (упродовж дня ці показники можуть коливатися, але в цілому повинні залишатися у цьому діапазоні). Підвищення їх до 5,50 – 6,00 ммоль/літр інтерпретується вже як переддіабетичний стан (в такій ситуації потрібно провести додаткові дослідження). 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.0308 / 4.06MB / SQL:{query_count}