Як позбутися нежитю народними методами?

“Щороку, коли в помешканні вмикають опалення, у мене відразу починає текти з носа. На спреї та краплі, які продають у аптеці, маю алергію, тож навіть не купую їх. Скажіть, будь ласка, як позбутися нежитю народними методами?” Ілона Кравець, м. Львів

Борис Скачко, 
фітотерапевт:
– Найпростіший і найдієвіший спосіб позбутися нежитю – це підпалити зубець часнику і вдихати цей дим. Річ у тім, що він спричиняє спазм судин, який своєю чергою зменшує набряк слизової оболонки носа, через що стає одразу легше дихати. Проте треба бути дуже обережним, аби не виникло подразнення. 
Цей метод не забезпечить цілковитого вилікування нежитю, але на якийсь час полегшить носове дихання. То така собі “швидка допомога”. 
Причиною нежитю є віруси, бактерії або алергічна реакція. Ще однією причиною хронічного нежитю вважають проблеми з травним трактом: органи травлення не впоруються з їжею, тому шлаки і токсини виділяються ще й через верхні дихальні шляхи. В будь-якому випадку належить зрозуміти причину цього стану. Навіть природні засоби раджу підбирати відповідним чином: якщо нежить алергічний, то лікувати треба насамперед алергію, а якщо це вірусна чи бактеріальна інфекція, то знадобиться противірусна чи антибактеріальна терапія. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8731 / 4.05MB / SQL:{query_count}