Чи правда, що дітей від застуди рятують “коралі” з часнику?

“Моїй донечці п’ять років. Нещодавно вона застудилася. Наша педіатр ще торік радила мені з метою профілактики зробити “намисто” із зубців часнику, яке дитина повинна носити. Якщо відверто, я не вірю в те, що воно помічне… Скажіть, будь ласка, чи правда, що дітей від застуди рятують такі “коралі”?” Наталя Бойчук, м. Львів

Леся Довбняк,
педіатр:
– Ваша лікарка має рацію: народна медицина рекомендує “намисто” з часникових зубців як засіб профілактики. Зрозуміло, це не є гарантією того, що ваша дитина не застудиться. Часникове “намисто” – тільки допоміжний засіб, а не основний! 
Фітонциди, що містяться у часнику (і цибулі також), мають сильну бактерицидну дію, допомагають при багатьох інфекційних недугах, знищують мікроби та віруси і є добрим антисептиком для органів дихання. Часник і цибулю радять вживати з метою якнайшвидшого одужання. Їх можна покласти біля ліжка хворого на тарілочку, розділивши  часник на зубці, а цибулю на часточки. А часникові “коралі” варто одягати через те, що на шиї дитини фітонциди виділятимуться щонайближче до носа і рота, що своєю чергою допоможе організму впоратися із застудою, так би мовити, “запустить” імунітет. Проте якщо у вашої доньки грип, знадобляться ще й інші ліки. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4404 / 4.05MB / SQL:{query_count}