Було бажання – є результат!

Радіоведучі “Львівської хвилі” стали творцями і учасниками проекту “Три товстуни”. “Пошта” дізналася, як їм вдалося схуднути

фото: Андрій Польовий
Вони – це Влодко Лучишин, Андрій Великий та Віра Пузенко. Радіоведучі  радіо “Львівська хвиля” мали надлишкову вагу, що загрожувала їхньому здоров’ю. Отож, лікарі медичного центру “Окулюс” і тренери аквапарку “Пляж” створили індивідуальну шестимісячну програму схуднення кожному з трьох учасників проекту. Таким чином радіоведучі убили двох зайців – і програму для радіо зробили, і оздоровилися. Як все відбувалося слухачі “Львівської хвилі” почують, починаючи з 2 листопада. 
Після ретельного обстеження ендокринолога, кардіолога, реабілітолога та психолога Влодко Лучишин, Віра Пузенко та Андрій Великий півроку перебували під їхнім суворим наглядом, раціонально харчувалися, тренувалися та проходили різні процедури. Одне слово, кардинально змінили свій звичний спосіб життя на правильний. 
  

“Хорошої людини має бути багато”

Так кажуть лише ті, що не можуть похвалитися стрункою фігурою. А в Україні, як інформує ТСН, надлишкову вагу має кожна четверта жінка і кожен шостий чоловік. Серед основних причин ожиріння  – порушення режиму харчування, малорухливий спосіб життя, гормональні збої, психологічні недуги  і генетичний фактор (зауважте: саме він є останнім у цьому переліку!). Генетичну схильність до ожиріння вважаємо першопричиною надлишкової ваги, але медики заперечують: схуднути можна – було б бажання!  
Це довели й харизматичні ведучі “Львівської хвилі”, які звикли пояснювати появу зайвих кілограмів сидячою роботою, постійною зайнятістю, а насправді їли все, чого душа бажала, і за день проходили пішки аж… 400 метрів. 
“Я мав багато зайвих кілограмів, але вони не заважали мені жити. Так, я не завжди подобався собі на фотографіях, але мені було так комфортно. Спорт і я народилися в різні дні календаря. Можливо, через те у мене й почалися проблеми зі здоров’ям”, – розповідає Андрій Великий.
Надлишкова вага небезпечна тим, що з часом жировою тканиною обростають усі внутрішні органи, що перешкоджає їх нормальному функціонуванню. Зайві кілограми суттєво зменшують працездатність та погіршують самопочуття. Навіть при незначних фізичних навантаженнях виникає задишка і серцебиття, швидка стомлюваність та сонливість, порушення статевих функцій. Крім того, підвищується ризик виникнення таких серйозних і небезпечних недуг, як цукровий діабет, артеріальна гіпертензія, атеросклероз, інсульт, інфаркт міокарда, жовчнокам’яна хвороба, навіть рак.

І справді Великий

Радіоведучий Андрій Великий зізнається, що смачно поїсти любив завжди. “Я з порядної галицької родини, де готують смачно і де тарілки на столі стоять у кілька “поверхів”. У проект пішов підтримати свого напарника. Це була його ідея. А згодом і сам зрозумів, що мені це також необхідно. Найважче було відмовитись від улюблених страв і почати займатися спортом”, – розповідає “Пошті” Андрій. 
“Жоден із учасників проекту не мав належної фізичної підготовки. Підвищували тонус м’язів масажами, підбирали індивідуально комплекс вправ. На початках не всі здатні були витримувати фізичні навантаження: у когось паморочилося в голові, у когось підвищувався тиск”, – каже масажист-реабілітолог із медичного центру “Окулюс” Олег Савчук.
Андрій вже не такий “великий” і набагато легший. “Тепер я можу обирати зручний брендовий одяг, який мені подобається, і мені вже не кажуть у магазині: “Мужчина, в нас на вас ніц нема”! Головне правильно запрограмувати свій мозок і змусити себе дотримуватись здорового способу життя. Не менш важливою є й підтримка друзів, котрі не ображатимуться, коли ти прийдеш до когось із них на день народження і не залишишся до ранку, бо в тебе режим і вранці доводиться вставати на тренування”, – веде далі Андрій Великий.

Поєднав приємне з корисним

  
Влодко Лучишин, який, власне, зініціював цей проект, відчув, що час  худнути. “Студія в нас ніби й немаленька, але ми стали зауважувати, що не завжди можемо розминутись у ній. Тоді й подумали, чом би нам не створити проект “Три товстуни”. Нову програму зробимо, а заодно на власному прикладі покажемо, що за такий короткий період часу можна навести лад у своєму організмі”.
Треба сказати, що і Влодкові, і Андрієві, і Вірі на початку проекту лікарі поставили діагноз – ожиріння.
“Перші два місяці вони тренуватися тричі на тиждень: у понеділок, середу, і п’ятницю, по годині. Після цього ми їм додали ще годину плавання – по вівторках і четвергах. Потім Влодко почав займатися фітнесом. Навантаження були різноманітні: і аеробні, і силові, і колові”, – розповідає тренер Влодка Микола Фуртак.

Справжня господиня

Третя учасниця проекту – Віра  Пузенко, будучи, як і багато українських жінок, доброю господинею, завжди старається потішити смачненьким і чоловіка, і дітей. А яка ж господиня поставить страву на стіл, не спробувавши її на смак перед цим? От і “напробувала”… два десятки зайвих кілограмів. А ще у жінки була мрія: “Маю жовтий костюмчик 38 розміру. Просто його обожнюю, хоча купила ще в дев’яностих. Сподіваюся, що колись таки вдягну його”, – розповідає  радіоведуча, радіючи з того, що їй все-таки вдалося реалізувати все задумане на всі сто завдяки тренеру Юлії Нікітіній.
  

Усе в наших руках!

Як уже мовилося, багато хто з огрядних людей шукає виправдання: маю генетичну схильність до ожиріння, широку кістку, хворе серце, тому не можу бігати. Але ж причиною багатьох хвороб є саме надлишкова вага. Позбутися зайвих кілограмів багатьом із них заважають в першу чергу лінощі: ліньки сідати на дієту, ліньки ходити пішки на роботу, ліньки робити ранкову зарядку… Але ж рух – це життя! Тим, що мають проблеми із серцем, перед тим, як іти в тренажерний зал, варто порадитися з лікарем: які вправи можна робити, а які ні. “З хворобами серця я б радив поступові фізичні навантаження, легші за кардіотренування. Після переломів у мене тренуються сидячи або лежачи”, – запевняє Микола Фуртак, тренер Влодка Лучишина.
А наші ведучі вже на фінішній прямій до ідеальної фігури. Разом вони втратили близько 65 кілограмів і навіть помолодшали. 
Проте варто пам’ятати, що жоден лікар, радіо- чи телевізійний проект не зроблять нас стрункішими, якщо ми самі не докладемо до цього зусиль! 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.6942 / 4.13MB / SQL:{query_count}