Чай – найкорисніший напій

Вчені назвали напої, які здатні оздоровити й омолодити організм

Наявність у раціоні певних напоїв дозволяє омолодити й оздоровити організм, з’ясували фахівці. Найкориснішим визнали чай: спочатку білий, а потім зелений, повідомляє www.zdoroviymir.com. Чим менше ферментації переніс чай, тим він корисніший, бо в ньому велика кількість поліфенолів.
Далі йде каркаде, відомий також як напій фараонів. Його роблять на основі рослини Hibiscus sabdariffa, що містить антоціани. Саме вони дають напою червоний колір. Також каркаде містить вітамін Р, що зміцнює стінки кровоносних судин.
Кава опинилася на третьому місці. Вона блокує роботу низки сигнальних шляхів, покращуючи цим настрій, підвищуючи продуктивність при стомленні, увагу, покращуючи пам’ять. Також кава корисна для серцево-судинної системи. Какао ж не дає склеюватися тромбоцитам, позитивно впливаючи на стан судин.
Томатний сік – п’ятий пункт – покращує зір. Дослідження показали, що він допомагає боротися з раком. На шостому місці – відвар шипшини, найбагатший вітаміном С. Його варто приймати навіть при переломах кісток для прискорення процесу регенерації. На останньому місці у списку корисних напоїв розташувалося червоне вино, яке зміцнює імунітет.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.5413 / 4.05MB / SQL:{query_count}