Яку зелень треба їсти чоловікам?

“Відомо, що зеленина, зокрема петрушка, дуже корисна для чоловічого здоров’я. Проте недавно почув, що чоловікам варто частіше споживати ще й салат і кріп. Скажіть, будь ласка, яку зелень треба їсти чоловікам?”

Ігор Андрієвський, м. Жовква


Алла Кулинич, терапевт:
– Про надзвичайні властивості петрушки, її користь для чоловіків говорять усі. Але й інші рослини – базилік, кріп, цибуля, спаржа, селера, кіндза допомагають їм не гірше. Особливо корисною є зелена цибуля. Ще давні римляни знали, що вона підвищує потенцію, якщо її вимішати з вареним яйцем. 
Основна властивість цибулі полягає у відновленні рівноваги гормонів у людському організмі і є афродизіаком, який підвищує лібідо сильної половини людства, а відтак посилює сексуальну енергію. 
Головне споживати перелічені мною рослини в свіжому вигляді, бо після теплової обробки їх корисні властивості частково втрачаються!
Проте не зациклюйтеся на них, можете додати до свого раціону гострий перець, гвоздику, імбир, горіхи. А ось від згубних звичок відмовтеся, бо якщо куритимете чи питимете спиртне, ніяка петрушка і цибуля вам не допоможуть!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.1196 / 4.07MB / SQL:{query_count}