Як утамувати раптовий зубний біль вагітній?

“Я на шостому місяці вагітності. Проблем із зубами не маю, але в останні дні почала відчувати сильний біль. Який саме зуб турбує, не можу визначити – болить увесь правий бік щелепи. В моєму стані упоратися з такою проблемою складно, тому, крім дитячих знеболювальних, більше нічого не використовувала. Скажіть, будь ласка, як утамувати раптовий зубний біль вагітній?”

Юлія Музичук, м. Львів


Зоряна Кульчицька, стоматолог:
– Зубний біль під час вагітності може бути спричинений гормональними змінами, які є неминучими під час виношування дитини, загостренням хронічних захворювань, зниженням імунітету, зміною фосфорно-кальцієвого обміну, браком в організмі вітамінів і мінеральних речовин. Визначити точну причину зубного болю під час вагітності може тільки стоматолог!
Проте якщо нестерпний біль застав вас зненацька, наприклад, удома, можете скористатися засобом, що містить парацетамол. Препарати з його вмістом найбезпечніші для вагітної. Щоб обійтися без анальгетиків, спробуйте прополоскати рот звичайним сольовим розчином або ж відваром ромашки (але не шавлії!).
Якщо болить не прицільно зуб, а ясна, можете змастити їх спеціальним гелем, який використовують під час прорізування зубів у немовлят.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6443 / 4.07MB / SQL:{query_count}