Зір треба берегти!

Провідні українські та іноземні офтальмологи обговорять у Львові проблему дитячої сліпоти

фото: evz.ro
Сьогодні і завтра, 18 і 19 червня, в рамках реалізації програми Всесвітньої організації охорони здоров’я із запобігання сліпоти у дітей “Зір 2020” у Львові відбудеться VI Науково-практична конференція “Медична і медико-педагогічна реабілітація дітей з аномаліями рефракції та захворюваннями окорухового апарату”. 
В заході візьмуть участь провідні вітчизняні та іноземні офтальмологи, повідомляють організатори конференції. Подія проходитиме в бізнес-центрі спортивного комплексу “Арена Львів”, що на вул. Стрийській, 199.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щороку кількість сліпих у світі зростає на мільйон осіб! Кожні п’ять секунд втрачає зір одна доросла людина, кожну хвилину – одна дитина. Щороку в школах України фіксують близько 400 тисяч вперше виявлених випадків захворювань очей. 
А оскільки профілактика дитячої сліпоти є одним із пріоритетів сучасної охорони здоров’я в усьому світі (більш ніж у 50% випадків незрячість у дітей підлягає профілактиці або ж виліковуванню), учасники міжнародної конференції обговорюватимуть у Львові широкий спектр питань, зокрема нові методи діагностики та лікування дітей з вадами зору, актуальні проблеми дитячої слабкозорості та сліпоти в Україні тощо.
Провідні офтальмологи запропонують реальні механізми вдосконалення діяльності системи охорони здоров’я, освіти, неурядових організацій, завданням яких є насамперед профілактика, збереження та зміцнення здоров’я дітей, а також реабілітація і адаптація до соціуму дітей з вадами зору.
Окрім конференції, в ці дні відбудеться благодійний ярмарок “Бачити серцем” і виставка “Проблеми діагностики, обстеження та комплексного лікування в офтальмології”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.1647 / 4.07MB / SQL:{query_count}