Людина з великим серцем

Відомий німецький хірург Клаус Екснер знову приїхав до Львова і зробив пластичні операції дітям з вродженими вадами обличчя

фото: прес-служба ЛМР
Цього тижня, уже вдруге за цей рік, Львів відвідав всесвітньо відомий пластичний хірург, доктор медичних наук Клаус Екснер.
Під час свого триденного візиту у 8-ій міській клінічній лікарні, що на вул. Навроцького, 23, професор прооперував більш ніж 20 дітей з різними опіковими шрамами, птозом (опущенням верхньої повіки), післяопіковими рубцевими деформаціями, раневими дефектами, утворами різних локалізацій та іншими вадами обличчя. Поїздка до Львова професора Клауса Екснера організована в рамках міжнародного проекту BigShoе.
Як розповів “Пошті” керівник центру термічної травми і відновної хірургії згаданої лікарні Василь Савчин, до нашого міста професор приїздить уже вп’яте. Цього разу він встиг провести 70 консультацій та 22 операції. Всі операції, які проводить професор у Львові, безкоштовні! До слова, операція з відновлення птозу в Німеччині коштує три тисячі доларів.
“Консультації та оперативні втручання мали змогу отримати всі дітки, які потребували допомоги, в тому числі й діти-сироти та діти, батьки яких загинули чи перебувають у зоні АТО, – каже керівник центру. – Окрім Львова і області, до нашої лікарні на консультацію до професора приїздили діти й дорослі з Одеської, Вінницької, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Полтавської, Миколаївської, Черкаської, Житомирської, Хмельницької, Київської областей”. 
На переконання Василя Савчина, на цьому співпраця з німецьким хірургом не завершиться. “Коли відбудеться черговий візит, говорити зарано, якщо не цього року, то, гадаю, наступного точно”, – додав співрозмовник.
Як уже писала “Пошта”, пластичний хірург з Франкфурта-на-Майні Клаус Екснер у Львові не вперше. Співпраця з німецьким професором триває з 2012 року. Впродовж попередніх візитів він разом із українськими лікарями проконсультував понад 100 пацієнтів і прооперував понад 50. 
Останній візит фахівця в лютому 2015 року мав позитивний резонанс як в Україні, так і в Німеччині. Візит відбувся за підтримки футбольного клубу ФК “Баварія Мюнхен”, який надав благодійну допомогу для придбання дихального апарата. Адміністрація лікарні придбала апарат (ШВЛ) “ЮВЕНТА” з компресором (українського виробництва вартістю 372 тисячі гривень) для потреб дитячого опікового відділення 8-ої міської клінічної лікарні Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7713 / 4.06MB / SQL:{query_count}