Коли краще бігати – зранку чи ввечері?

“Ніяк не можу позбутися зайвих кілограмів, тож вирішила робити пробіжки. Але не знаю, який час для них вибрати. Порадьте, будь ласка, коли краще бігати – зранку чи ввечері?”

Ольга Гаврильців, м. Львів


Юлія Гончар, фітнес-інструктор:
– Одні фахівці стверджують, що 30 – 60-хвилинна ранкова пробіжка сприяє інтенсивному спалюванню жиру, адже організм за ніч уже використав запаси глікогену і тепер використовуватиме як джерело енергії жир. 
Інші фахівці запевняють, що інтенсивні ранкові навантаження натще – погано, бо вони негативно впливають на нервову систему. В такому випадку як джерело енергії організм використовуватиме не тільки жир, але й м’язи. Особисто я вважаю, що найкраще бігати в так звані піки активності. Перший з них припадає на проміжок між шостою і сьомою ранку. 
В цей час організм найлегше переносить навантаження. Ідеальним для пробіжки вважається час із 11 до 12 години, але тоді ми всі зазвичай на роботі. Тому багато хто воліє робити вечірні пробіжки, щоби зняти стрес після важкого робочого дня, змінити вид діяльності та заспокоїтися. Від бігу пізнім вечором раджу відмовитися, тому що організм у цей час розслабляється і готується до відпочинку, а фізичне навантаження може спричинити безсоння.
Тож, визначаючись із часом пробіжок, візьміть до уваги свої біоритми. Бігайте регулярно в один і той самий час.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.3680 / 4.06MB / SQL:{query_count}