Як позбутися болю під час місячних?

“Останнім часом критичні дні стали для мене мукою: звичні знеболювальні не діють, нудить, нічого не можу робити ні вдома, ні на роботі. Порадьте, будь ласка, як ще, окрім таблеток, можна позбутися болю під час місячних?”

Уляна Стадник, м. Львів


Люба Сорока, гінеколог:
– Якщо ваш лікар виключив патології, а біль не вщухає, то це особливості вашої анатомії-фізіології. Проте полегшити його можна, додержуючи кількох порад: 
* Поза “кобра” – почати опускати обличчя до підлоги, а потім поступово піднімати голову і груди без допомоги рук, доки не відчуєте болю в спині. Голову відкинути назад, дивлячись угору. Вдихнути при піднятті та видихнути при опусканні на підлогу. Відпочити і повторити ще раз.
* Покласти на живіт будь-який неважкий предмет (наприклад, книжку). Повільно починати дихати носом, синхронно рухаючи стінками живота. М’язи живота напружити і витримати їх у такому стані п’ять секунд.
* Точковий масаж – між щиколоткою та коліном з внутрішнього боку є точка, на яку слід натискати протягом однієї-двох хвилин. Спочатку на лівій нозі, потім на правій.
* Імбирний чай (дрібно накраяний імбир вкинути у киплячу воду на 15 хвилин і накрити покришкою, можна додати трохи меду). Допомагає й кора калини: на склянку води – 4 чайні ложки подрібненої кори, кип’ятити 30 хвилин, процідити і долити води. Пити по столовій ложці тричі на день до їди.
Деяким жінкам у критичні дні допомагають банани – з’їжте один удень і один перед сном. При нестерпному болю прикладіть пляшку з теплою водою або грілку до живота і полежіть, притиснувши ноги до грудей. Це сприяє посиленню кровотоку і полегшить спазми. Тримати таку грілку слід не більш ніж 15-20 хвилин (триваліший час може посилити кровотечу!) 
Якщо дуже болить, терміново викликайте лікаря!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.0291 / 4.06MB / SQL:{query_count}