Які шкідливі звички призводять до надлишкової ваги?

“Зауважив, що останнім часом почав додавати у вазі. Буває, затримуюся на роботі допізна, а потім втомлений лягаю спати. Звісно, намагаюся займатися спортом, провадити активний спосіб життя, але це не дуже допомагає… Скажіть, будь ласка, що я роблю не так, і взагалі, які шкідливі звички призводять до надлишкової ваги?”

Антон Забрій, м. Львів


Оксана Рильська, терапевт:
– Звісно, правильне харчування, заняття спортом і активний спосіб життя допомагають досягти цілі, але насправді існує дуже багато згубних звичок, які можуть призвести до ожиріння. 
Аби цього не сталося, раджу:
* Не їжте поспіхом. Коли ви швидко ковтаєте їжу, рецептори, що є в шлунку, не встигають передати сигнал до мозку і “повідомити”, що організм наситився. Через те можете спожити набагато більше їжі, аніж потрібно. Тому снідайте, обідайте, полуднайте і вечеряйте  лише в спокійній атмосфері. А ще ретельно пережовуйте їжу (не менш ніж 10 разів кожен шматочок).
* Споживайте їжу на кухні – не перед телевізором, за монітором комп’ютера або під час читання книги! Так ви не встежите за тим, скільки чого спожили (мається на увазі величина порції). 
* Не заїдайте стрес. Через це підвищується ризик виникнення цукрового діабету, атеросклерозу, інсульту та інфаркту. Аби цього не трапилося, щоразу, коли захочете усунути стрес чимось смачненьким, випийте склянку води або зеленого чаю. Якщо це не допоможе, відразу ж після споживання їжі не лягайте на диван – займіться спортом.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6640 / 4.06MB / SQL:{query_count}