Грип: Львів на межі епідпорога

Хоча пік захворюваності школярів дещо знизився

фото: amizon.ua
Епідемічного порога щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції наше місто ще не перейшло, проте ситуація не надто втішна. 
Загалом за минулий тиждень на грип та ГРВІ занедужало 6 тисяч 457 осіб. Інтенсивний показник становить 83,9 при епідпорозі 89,6 (менше, ніж минулого тижня, але значно більше, ніж торік). 
Зі слів начальника управління охорони здо­ров’я Львівської міськради Володимира Зуба, хоч рівень захворюваності тепер дещо знизився, ми вже другий тиждень з огляду на кількість зареєстрованих випадків перебуваємо на межі епідпорога.
Тішить те, що покращилася ситуація в школах. “За даними управління освіти міськради, приблизно 20 відсотків учнів відсутні на уроках, тож підстав для запровадження карантину наразі немає. Для того, аби вживати запобіжні заходи, відсутність школярів на уроках повинна сягати 40 відсотків”, – пояснив Володимир Зуб і закликав пильнувати своє здоров’я. 
“Наші спеціалісти зазначають, що цьогорічний перебіг гострих респіраторних захворювань дещо несприятливий: надто важкий, тривалий, із високою температурою!” – наголосив він.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8080 / 4.34MB / SQL:{query_count}