Чому дієти шкодять чоловікам?

“Мені 42 роки. Останнім часом став помічати, що стрімко набираю вагу. Приятель уже кілька років займається в спортзалі і відмовляється від шкідливої їжі. А моя дружина переконує мене, що обмежувати себе у їжі не варто. Скажіть, будь ласка, чому дієти шкодять чоловікам?”

Анатолій Шмигельський, м. Львів


Остап Війтишин, інструктор спортзалу:
– Так, дієти справді шкодять чоловікам, особливо тим, яким виповнилося 40 років. У цьому віці в більшості представників сильної статі сповільнюється процес обміну речовин і виникають ознаки хронічних недуг, наприклад, підвищення рівня цукру в крові (в цей період легко “наїдається” живіт).
Дієта, яка, по суті, також є навантаженням на організм, може позначитися на роботі серця. Тож рішення сісти на дієту або бігати вранці у цьому віці для чоловіків радше шкідливе, аніж корисне. Якщо почати інтенсивно бігати без попередніх тренувань, то колінні і стегнові суглоби почнуть швидко зношуватись, а додаткове навантаження негативно вплине на серце.
Після 40 років у майже половини чоловіків спостерігається зниження рівня тестостерону, що призводить до утворення жирових відкладень, і зниження лібідо. Спроби повернути колишню фігуру завдяки інтенсивним тренуванням і дієтам у цьому віці можуть закінчитися виникненням різних хвороб, навіть ожирінням. 
Якщо маєте намір перейти на дієту з низьким вмістом жирів (у пісній їжі, як правило, міститься більше цукру), то ще швидше наберете вагу! Після 40 років чоловіки повинні провадити регулярне статеве життя, рідше пити соки через високий вміст цукру і частіше виходити на свіже повітря.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.5961 / 4.07MB / SQL:{query_count}