Чому чоловіки важче за жінок переносять грип і застуду?

“Мій чоловік захворів на грип цього року вже удруге. Знову мушу відпрошуватися з роботи, аби пильнувати його. Таке враження, що маю в хаті малу дитину: тих ліків він не питиме, тим його не натирати… Скажіть, будь ласка, чому чоловіки важче за жінок переносять грип і застуду?”

Наталія Данильців, м. Львів


Ольга Кулик, сімейний лікар:
– Так, ми справді хворіємо по-різному: чоловіки не симулюють, коли кажуть, що їм дуже зле! Насправді перебіг цих недуг у них набагато важчий, ніж у жінок. 
Річ у тім, що чоловіки мають слабшу імунну відповідь на грип через те, що статевий гормон тестостерон заважає організму боротися з вірусом. Так склалося історично, що представники сильної статі завжди частіше травмувалися, хворіли, тож їхня імунна система частіше піддавалася випробуванням. 
Чоловікам під час недуги варто розслабитися, не нервувати через свій стан. І ми, жінки, можемо допомогти  їм у цьому. Маю на увазі інтимну близькість, яка чудово долає стрес, яким є та ж застуда для чоловічого організму. 
Крім того, раджу зміцнювати імунітет народними засобами – споживати більше часнику і цибулі, які допоможуть швидше одужати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.7270 / 4.06MB / SQL:{query_count}