Чи справді кокосова олія поліпшує стан волосся?

“Маю дуже сухе і ламке волосся. Постійно січуться кінчики. Чого вже не робила, які тільки маски не накладала – нічого не допомагає. Знайома порадила купити в аптеці кокосову олію і втирати її в шкіру голови. Скажіть, будь ласка, чи справді вона поліпшує стан волосся і як нею користуватися?”

Іванна Куніс, м. Львів


Марта Гальцева, косметолог-дерматолог:
– Кокосова олія  направду може зробити ваше волосся по-справжньому розкішним і здоровим. Особливо корисна вона для кучерявого і жорсткого – розгладжує його, живить, надає блиску і усуває посіченість кінчиків, хоча цілком підходить і для нормального волосся. А от якщо у вас масне волосся, то використовувати кокосову олію варто обережно.
Для швидкого ефекту втирайте олію кокоса в шкіру голови, розподіляючи по всій довжині волосся. Після цього обгорніть голову поліетиленовим мішечком і рушником, тримайте таку маску годину-дві. Потім ретельно вимийте голову шампунем. 
Регулярне використання кокосової олії захищає корені волосся від хімічного і механічного впливу сушіння, вкладання і фарбування. Кокосову олію можна придбати в будь-якій аптеці!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6557 / 4.06MB / SQL:{query_count}