Що таке ультразвукова чистка обличчя та в чому її переваги?

“Маю дуже проблемну, чутливу шкіру обличчя, тому завжди шукаю нових методів її догляду. Чула, що існує дуже добрий, дієвий метод очистки – ульт­развуковий пілінг. Скажіть, будь ласка, що це за процедура, у чому її переваги і в якому віці її можна робити?”

Оксана Марусяк, м. Львів


Ярина Литвинчук, косметолог, завідувач відділення естетичної медицини клініки “Оксфорд Медікал”:
– Ультразвукова чистка обличчя – один із найсучасніших методів боротьби з проявами акне, утворенням сальних корків, ороговінням шкіри, зниженням її тонусу. Таку процедуру проводять за допомоги ультразвуку, що діє як поверхневий пілінг. Після чистки накладають на обличчя пацієнта спеціальну маску, що звужує пори, покращує загальний стан і колір шкіри, робить її еластичнішою, гладкішою та пружнішою. Тривалість процедури становить 30-40 хвилин.
Ефект від ультразвукової чистки помітний одразу ж. Її можна робити як підліткам, так і людям старшого віку. Процедура стимулює мікроциркуляцію шкіри, яка сприяє омолодженню обличчя.
Отримати професійну консультацію щодо цієї процедури можна в медичному центрі “Оксфорд Медікал”. До 31 січня 2015 року тут діє акція для студентів – за наявності студентського квитка можна отримати 50% знижки на ультразвукову чистку обличчя.
Запис та інформація за телефонами: (032) 245 00 00; 050 245 00 00.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.8937 / 4.06MB / SQL:{query_count}