У чому користь ківі та як часто його можна їсти?

“Дуже люблю фрукти. Взимку, звісно, найчастіше купую мандарини. Проте чула, що справжнім джерелом вітамінів є ківі. Скажіть, будь ласка, в чому користь цих тропічних плодів та як часто їх можна їсти?”

Мар’яна Онурій, м. Львів


Зоряна Завада, голова Асоціації дієтологів Львівщини:
– Ківі за вмістом вітамінів та мікроелементів справді випереджає всі інші фрукти. Наприклад, вітаміну С у ньому вдвічі більше, ніж у яблуках, апельсинах та лимонах, тому воно добре захищає від інфекцій, зміцнює імунну систему. 
А завдяки вітамінам А, D, Е, В2, В3, В6 і мікроелементам – магнію, калію, залізу, фосфору, а також бета-каротину, природним цукрам, органічним кислотам, пектинам, флавоноїдам може запобігти астму, прояви гіпертонії та інші серцево-судинні недуги. 
А ще ківі містить унікальну речовину, що спалює жир і виводить токсини з організму. Завдяки фолієвій кислоті та йоду ці тропічні плоди корисні жінкам при надії і тим людям, що мають проблеми зі щитоподібною залозою.
Ківі можна їсти ледь не щодня, але не більше двох-трьох плодів, дітям можна давати один-два. Зловживання може призвести до алергічних реакцій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.7710 / 4.06MB / SQL:{query_count}