Як позбутися геморою назавжди?

“Маю проблему, про яку не прийнято говорити в товаристві, – геморой. Окрім дискомфорту та болю, додалися інші неприємні симптоми, терпіти які несила. Порадьте, будь ласка, як можна позбутися цієї хвороби і які методи лікування пропонує сучасна медицина?”

Олег Гринчук, м. Львів


Володимир Філюсь, хірург-проктолог клініки “Оксфорд Медікал”:
– Для того, аби назавжди позбутися геморою, його потрібно видалити з прямої кишки. Різні стадії геморою лікують по-різному. Наприклад, четверта (остання) стадія потребує операційного втручання. 
А ось геморой другої і третьої стадій підлягає безопераційному лікуванню. На цих стадіях сучасна проктологія пропонує  наступні оперативні методи лікування геморою – лігування латексними кільцями, інфрачервону коагуляцію, радіочастотний метод, трансректальну гемороїдальну деартеризацію. 
Для того, аби визначити стадію геморою, треба підібрати оптимальний курс лікування, зокрема можливість безопераційного методу. Для цього треба прийти на консультацію до спеціаліста та якнайшвидше зробити діагностику.
Тільки до 31 січня 2015 року в медичному центрі “Оксфорд Медікал” діє унікальна економ-пропозиція – 50% знижки на обстеження в проктолога! Настав час позбутися болю і дискомфорту!
Запис та інформація за телефонами: (032) 245 00 00; 050 245 00 00.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.4326 / 4.06MB / SQL:{query_count}